V súčasnosti, kedy fungujú lekári v špeciálnom režime, je dôležité najmä samovyšetrenie a akonáhle to situácia dovolí, nezabudnite absolvovať preventívnu prehliadku. Vďaka projektu AVON za zdravé prsia však dokážeme onkologickým pacientkam pomôcť už teraz. Kúpou trička zo 100% bavlny, ktoré je v dámskom, pánskom a detskom prevedení, alebo šatky na www.avon.sk podporíte občianske združenie Tak trocha inak. Jeho zakladateľkou a riaditeľkou je vyliečená onkologická pacientka Erika Mokrý. Vie aký je to pocit prísť o korunu krásy, preto pripravila pre pacientky „Štartovacie balíčky pre bezvlásky“, ktoré im majú pomôcť prekonať prvotné obavy a pripomenúť, že ženskosť pramení zvnútra. Balíček obsahuje okrem odpovedí na najčastejšie otázky aj darček v podobe módnej šatky a AVON rúžu. O ďalších možnostiach pomoci a podpory občianskeho združenia sa dozviete na ich webovej stránke www.taktrochainak.sk.

Projekt dlhodobo podporujú mnohé známe osobnosti a tento rok sa k nim pridali aj herec Juraj Bača, komička Evelyn s kamarátom Fero_joke, influencerky Lucia Mokráňová, Tatiana Žideková či Simona Kozerawski.
V boji za zdravé prsia nie je my a oni. V tomto boji sme všetci spolu. A len spolu dokážeme byť silnejší. Ďakujeme, že pomáhate!
Viac informácií o samovyšetrení, projekte, ako aj poradňu nájdete na www.zdraveprsia.sk.