POZRITE SI CVIKY LINDY NÝVLTOVEJ

Je to neuveriteľné, ale ubehlo už presne dvadsať rokov odkedy Linda Nývltová vyhrala modelingovú súťaž Elite model Look. Dokonca bola natoľko úspešná, že na svetovom finále sa umiestnila na treťom mieste. To jej otvorilo dvere do najvyšších modelingových vôd, v ktorých úspešne pláva doteraz. Linda vás už na prvý pohľad očarí svojou krásou a charizmou, ale zaujímavá je aj svojím zdravým životným štýlom. Ako udržuje svoje telo v dokonalej forme?

Topmodelka agentúry Elite.
Topmodelka agentúry Elite.
Instagram.com/lindanyvltova

Linda odmalička aktívne športuje

Fascinovalo ju ako funguje ľudské telo, a vždy sa zaujímala o zdravé životné štýly. Aj z toho dôvodu začala študovať holistickú výživu v New Yorku. Joge sa začala venovať pred dvanástmi rokmi, keď prišla do L.A.  Stačila jej jedna hodina s kamarátkou, a joga sa stala pre ňu láskou na prvý pohľad. Momentálne si svoj život bez tejto drogy nedokáže predstaviť.

Bez jogy si nevie predstaviť ani jeden deň.
Bez jogy si nevie predstaviť ani jeden deň.
Instagram.com/lindanyvltova

Leto v znamení jógy

Ak ste ju doteraz nevyskúšali, mali by ste to zmeniť. Už po prvej hodinke sa budete cítiť ako vymenení a neskôr spozorujete i celkové zlepšenie zdravotného stavu. Joga formuje celé telo, obzvlášť ramená, brucho, spevňuje i vnútorné svaly a stehná. Toto cvičenie však naviac posilňuje nielen naše telo, ale i ducha. A to vie dobre aj Linda. Vďaka nej sa stala oveľa silnejšou. Linda počas letnej sezóny odletela na mesiac na thajský ostrov Koh Samui, kde sa každý deň intenzívne venovala cvičeniu joge. Lepší relax a miesto na naberanie novej energie si ani nevedela predstaviť!

Cvičenie ju udržuje vo forme.
Cvičenie ju udržuje vo forme.
Instagram.com/lindanyvltova

Viac foto nájdete v našej galérií. 

Čítajte viac: 

TOP koučky, trénerky a výživové poradkyne dávajú do formy TOP celebrity: Toto sú ich triky

Vegetariánske hody: Najchutnejšie recepty nám prezradil raper DNA

Ako trávi leto a čo chystá? Nielen o tom nám porozprávala krásna a známa influencerka Naty Kerny

Prečo piť kokosovú vodu? Vďaka týmto 3 dôvodom si zamilujete exotický zázrak

Prvý česko-slovenský VOGUE je na svete: Titulka módnej biblie zaujala celý fashion svet!