Preneste sa zatiaľ aspoň v predstavách na slnkom vyhriate pobrežie Španielska. Predstavte si seba v koži francúzskej supermodelky Aymline Valade a Švédky Sary Blomquist. Máte? Ste tam? Nech vám slnko presvitajúce cez závesy pripomenie rozcestované letá a naladí vás na to prichádzajúce.

Srdcom Španielka, či diva z veľkomesta?

Topánky z kolekcie určenej na slnečné obdobie roka sa fantasticky kombinujú s nadčasovou klasikou v podobe klasických predĺžených košieľ, ktoré sa pridaním vhodného opasku razom premenia na sexy šaty. Vyznávačky „boyfriend“ looku ocenia kombinovateľnosť kolekcie s kaftanmi, džínsami a voľnou košeľou bez opaska, či s crop – topom doplneným sakom v pastelovej farbe. Tak sa klasické lodičky menia na neuveriteľne sexy obuv, ktorá volá do ulíc!

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Ľahkosť a ženskosť

Tie, ktoré si podmanili kvetinové potlače, splývavé sukne s dĺžkou poniže kolien či široké nohavice sa vďaka univerzálnosti topánok Gino Rossi môžu do sýtosti vyblázniť v kombinovaní vzorov, farieb a strihov oblečenia.

Medzi najhorúcejšie trendy sezóny jednoznačne patria šľapky na polovysokom podpätku, ktoré sa v prevedení v mäkkej a voňavej koži stanú kúskom, ktorý sa vám nebude chcieť vyzuť. Je v nich cítiť jemný nádych minulosti, no k dokonalosti ho privádza aktuálne spracovanie. Všetky bohémske duše, ktoré si potrpia na kvalitu, prinesú šľapky v tejto sezóne vytúženú slobodu, pohodlie a štýl zároveň.

Zdroj: CCCDržať sa pri zemi opäť nemusí znamenať šedo - šedú nudu. Loaferky, mokasíny, lordsy či nízke sandále sú nositeľom rovnakej kvality a zároveň absolútnej neprehliadnuteľnosti, ktorá sa v kolekcii Gino Rossi dosahuje kvalitným spracovaním, pedantnou voľbou materiálov a strihmi, ktoré nielen pohladia oko, ale doprajú vašim nohám komfort, ktorý im právom prináleží.

Zdroj: CCC

Nadčasové neznamená nudné!

Línia dámskych topánok z kolekcie Summer Perspective sa ponesie najmä na nižších podpätkoch. Tie sľubujú nekonečné prechádzky po úzkych uličkách, nábrežiach a snáď i pobrežiach. Nôžky už vyriešené máme, no čo do ruky? Kabelky z najnovšej kolekcie sú zväčša jednofarebné, geometriou a presnými líniami pripomínajú architektúru – skrátka, fascinujúce, krásne, podmanivé a rafinované zároveň.

Modely z aktuálnej jarno/letnej kolekcie nájdete na www.ccc.eu/sk.