Trénuje s najlepším

„Každý môj tréner bol jedinečný a každý mi dával svoj spôsob boja. No Ilja Škondrič, to je šaman - ide z neho pozitívna nálada od začiatku tréningu až do konca,“ hovorí Lucka, ktorá si spoluprácu s ním nevie vynachváliť. „Asi nie nadarmo ho prezývajú „otec“ MMA. „Veľmi sa mi paci táto spolupráca. Je to rôznorodé spojenie profesionálov z rôzneho sveta, či už boxu, thaiboxu či wrestlingu. OFA je na vysokej úrovni , tréningy mi vždy dávajú zmysel. A aj chalani sú tam úžasní, cítim sa akokeby sme sa poznali roky. Pomáhajú mi, sme taký veľký tím,“ dodáva Lucie, ktorá sa ako prvá česká bojovníčka dokázala prebojovať do slávne UFC.

Luciu začal trénovať
Luciu začal trénovať "otec" MMA,Ilja Škondrič.
Zdroj: Instagram.com/luciepudilova

Prsty v tom má manažérka

„Už predtým rozmýšľala som rozmýšľala, že niečo zmením... možno prostredie… A moja manažérka Nina Sedlákova to celé doťukla. Nie je špecificky len manažér, čo rieši obchod, snaží sa byť kamarátka a myslím si, že si rozumieme. Pochopila, aká som osobnosť od prvej komunikácie, a jednoducho sme si „sadli“. Onedlho Lucku čaká ďalší zaujímavý zápas v Oktagone, preto na seba poctivo maká každý deň. „Keď chcete byť úspešný, nesmiete nikdy prestať. Milujem tento šport a milujem tréningy . Všetko to musí mať súlad aj psychika s telom, nič netreba podceniť,“ hovorí Lucka, ktorá je priam závislá na kondičných tréningoch. K vrcholovému športu patrí aj oddych, preto úspešná zápasníčka nepodceňuje aj regeneráciu. „Teraz má čaká relax na Slovensku v kúpeľnom meste Rajecké Teplice, to si vážne užijem so všetkým čo k tomu patrí.“

"Pred zápasom to býva ťažšie, sústredím sa aj na analýzu súpera jeho techniky. Po zápase trošku zvolnim a venujem sa svojej rodine, ktorá mi dáva veľkú podporu," hovorí Lucie.
Zdroj: Instagram.com/luciepudilova