Pozrite si množstvo ďalších nádherných fotiek z ciest Madeleine

Madeleine odmalička vedela, že chce byť pilotkou. Toto povolanie je pre ňu niečo viac ako len práca a nehodlá sa ho vzdať, aj keď narazila na stopku. Sympatická blondínka sa netají tým, že sa už počas štúdia stretla s ponižovaním svojich spolužiakov, pedagógov a pokračovalo to aj v práci. Nikto neveril že na to má. Veď je predsa žena! Možno by niekto namietal, že sexi blondínka to má v živote jednoduchšie. V letectve to však rozhodne neplatí, teda ak nechce byť letuškou...

instagram.com/pilotmadeleine

Rodová diskriminácia v kombinácii s povolaním pilota, ktoré sa prisudzuje skôr mužom, urobili svoje. Madeleine si dlho nevedela nájsť prácu, ktorá by vyhovovala jej kvalitám a tak si povedala, že radšej ako lietať v nízkorozpočtovkách, sa zariadi inak. Získa meno, slávu, predá svoj príbeh a potom si počká na moment, kedy sa jej naskytne práca snov. Dovtedy sa rozhodla lietať po svete ako pasažier a stala sa populárnou travel blogerkou. Jej Instagram má k dnešnému dňu cez milión followerov a číslo stále narastá!

instagram.com/pilotmadeleine

em>Množstvo ďalších nádherných fotiek z Instagramu Madeleine nájdete v galérii. </em

Príbeh krásnej Nemky ľudí oslovil a jej fotky z ciest doslova hltajú. Madeleine sa rozhodla nevzdať svojich snov a neplánuje zaspať na vavrínoch ako blogerka. No keď momentálne nemôže riadiť lietadlo v kokpite, lietaním žije inak. navyše, prostredníctvom svojho Instagramu si veľmi slušne zarobí.

Čítajte viac: 

#FollowMeTo: Párik cestovateľov ukázal zákulisie, ako vznikajú ich zábery

instagram.com/pilotmadeleine

Plávanie so žralokmi pripomína aj odhodlanie blondínky konkurovať pilotom mužského pohlavia...

Z času na čas však neodolá a prenajme si súkromné lietadlo, ktoré pilotuje. A čo chce cez svoje rozprávkové fotky ľuďom odkázať? "Chcem svojim fanúšikom aspoň trochu sprostredkovať, aký je náš svet krásny. Koľko ohromujúcich miest môžete navštíviť. No hlavne,  rada by som ľudí povzbudila, nech si rovnako ako ja, plnia svoje sny a NIKDY to nevzdajú."

em>Množstvo ďalších nádherných fotiek z Instagramu Madeleine nájdete v galérii. </em

Čítajte viac: 

Tour de svet: Michal & Eva všetko predali, aby mohli cestovať

#Follow me to po slovensky: Cestovateľský pár Andrea a Patrik robia Slovensku skvelú reklamu!

Žijem svoj sen: Krásna Slovenka začínala v Taliansku od nuly, no dnes vedie úspešnú cestovku

Digitálna nomádka: Silvia pracuje s notebookom na kolenách po celom svete