Alžbeta Ferencová býva naozaj úžasne! Veď sa pozrite na tie čisté línie, jednoduché tvary a severskú pôsobivú striedmosť, ktorá je teraz tak obľúbená! Herečka, speváčka a tanečnica si s priateľom - českým raperom Pauliem Garandom - vybudovala krásne hniezdočko, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Alžbeta Ferencová si s priateľom prerobila byt v Liberci.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B238Tm6IYnS/

Podkrovný byt v LIberci zrekonštruovali v roku 2021. Ako napísala Alžbeta na sociálnej sieti, našťastie to stihli v čase, keď ešte náklady, ceny materiálov i práca remeselníkov neboli také závratné ako sú dnes.

S priateľom stavili na tzv. severský štýl. Typické sú preň jednoduché línie, drevo a biela či šedá farba. Ich bytom sa môžete inšpirovať: všimnite si úžasné drevené hrady na povale, tradičné parkety, unikátne schody do podkrovia či priestranná kuchyňa.

V byte nájdete aj super vychytávky: klasické lustre, super vaňu, bielu tehlovú stenu či unikátne madlá na posuvných dverách. fakt stojí za to pozrieť si ich bývanie! Alžbetin priateľ priznal, že s dizajnom im pomáhal kamarát, ktorý má Liberci známy podnik. FOTO bytu nájdete v našej GALÉRII.

Alžbeta Ferencová s priateľom Pauliem Garandom si byt prerobili super!
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CncishiNFDe