Vanessa svoj pôvab rozhodne podedila po mame Silvii, s ktorou sa veľmi podobajú. Mladšiu krásku poznáme najmä ako hudobníčku, no už viackrát sa objavila na televíznych obrazovkách aj ako herečka.

Najnovšie je z nej aj pani učiteľka. „Od zajtra sa začína v mojom živote ďalšia jazda skúseností k štúdiu dvoch škôl, SND a môjmu Gypsy Jazz Projectu sa pridáva opäť niečo nové. Učiteľka v základnej škole! Budem učiť hudobnú a výtvarnú výchovu, veľmi dúfam, že sa budem deťom páčiť a spoločne sa niečo naučíme, získame skúsenosti a, samozrejme, že sa spolu zabavíme,” napísala pred časom na Instagrame.

Áno, tetovanie nie je ničím výnimočné, avšak milovníci obrázkov po tele nám určite dajú zapravdu, že práve oblasť chrbta je tá najviac bolestivejšia. ,,Po tomto tetovaní som strašne dlho túžila, no hrozne som sa bála bolesti. Bolelo ma to tuším ešte menej než moje prvé tetovanie na ruke, prístup tatéra skvelý a svoje nové tetko milujem," píše Vanessa, ktorá sa fanúšikom pochválila na Instagrame.

A prečo práve motív slnečnice? ,,Slnečnica je jedna z mojich obľúbených kvetín. A prečo slovíčko blessed? Pretože som požehnaná skvelou rodinou, priateľmi, láskou, prácou, zdravím a možnosťou robiť umenie, a za to všetko som veľmi vďačná," vysvetlľuje. FOTOGRAFIU tetovanie nájdete v našej GALÉRII.