Všetky to dobre poznáme. Rukavice, šály, pletené čiapky a vesty, svetre, ale aj kábaty, dokážu byť doslova pohromou pre naše nechty, ktoré sa ľahko zachytávajú a lámu. Akoby nestačilo, že trpia teplotnými výkyvmi spôsobenými chladným počasím vonku a teplými miestnosťami vnútri. Sú presušené, ľahko sa štiepia a množstvo vrstiev oblečenia len zvyšuje šancu, že sa naše pestované, dlhé a elegantné nechty stanú minulosťou.

Základom je správna manikúra

Nielen ruky, ale aj nohy sú v zime namáhané. Pokožka aj nechty trpia neustálym obdieraním o pančuchy a hrubé ponožky. Na rozdiel od leta, kedy nohy dýchajú v otvorených sandáloch, v zime sú neustále namáhané v uzavretej obuvi alebo čižmách. S problémami s tým spojenými vám dokáže efektívne pomôcť prístroj Flawless Pedi určený na domácu pedikúru.

Okamžite a bezbolestne odstraňuje a vyhladzuje nevzhľadné mozole, popraskanú suchú pokožku chodidiel a drsné miesta na nohách. Dve nastaviteľné rýchlosti a dve hlavy, hrubšia a jemná, sa prispôsobia rôznym potrebám pokožky. Rovnako ako jeho súrodenec má zabudované LED svetlo, ktoré pomáha neprehliadnuť žiadne miesto, aby boli vaše nohy v dokonalej forme aj počas zimy.

Základom je správna manikúra
Zdroj: FLAWLESS

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE