Môj štýl

Býva l á modelka, blogerka a stylistk a Natália PAŽICKÁ (25) sa snaží žiť ekologicky. Uznáva zodpovednejšíprístup k prírode a vidieť to aj na jej šatníku. Na Natálii je sympatické, že keď začala šíriť osvetu v oblasti ekológie, aj sama si vstúpila do svedomia. Kedysi bola veľkou milovníčkou módy, dokonca sa rozhodla, že ju pôjde študovať do Amsterdamu. Tam však zmenila svoj pohľad na celý biznis. Nahliadnite do jej šatníka s novou EMMOU.

Nahliadnite do šatníka známej blogerky.
Nahliadnite do šatníka známej blogerky.
Zdroj: Archív

Ako nosiť patchwork

Kreatívna záplava vzorov ovládne jesenné šatníky. Vybláznite sa s výraznými farbami a kontrastnými motívmi, ktoré spolu absolútne neladia. Lebo patchwork sa teraz nosí takto.

Hitom je mix vzorov a farieb vo veľkom.
Hitom je mix vzorov a farieb vo veľkom.
Zdroj: Archív

Dve v tom

Obe sú z východu, boli spolužiačky na vysokej škole, hrajú v jednom seriáli. Ale herečky Dominika Kavaschová (30) a Janka Kovalčíková (29) majú toho spoločného oveľa viac a dokonca si vyboxovali aj spoločnú titulku EMMY. Vraj jedna bez druhej sa fotiť nebude. Prezradili, čo majú spoločné, teda okrem toho, že sú východniarky ako repa, spolu dreli lavice na VŠMU a teraz hrajú aj v jednom seriáli. Viac sa dozviete v úprimnom dvojrozhovore, pri ktorom sa určite nudiť nebudete.

Vyspovedali sme kamarátky a herecké kolegyne.
Vyspovedali sme kamarátky a herecké kolegyne.
Zdroj: Lukáš Kimlička

Legenda o vášni

Potrebujeme ju k životu ako kyslík. Vášeň nás motivuje, podporuje psychické zdravie, stará sa o duševnú pohodu. Ale ako ustriehnuť, aby zostala len vášňou a nezmenila sa na posadnutosť? Hranice sú tenké, no psychologička Natália Köverová vie, ako na to a podrobne to vysvetlila aj EMME.

Mladá psychologička sa zameriava na komplexnú psychologickú starostlivosť.
Mladá psychologička sa zameriava na komplexnú psychologickú starostlivosť.
Zdroj: Archív

Tvoji či moji?

Zazvonil zvonec a vašej láske je koniec. Už ste si podelili bývanie, knihy, fotky, dohodli sa, kto si nechá psa, ktorého ste si spolu kúpili. Na rad prichádzajú kamaráti. Poznáte to, po rozchode začnete mať taký čudný pocit. Lebo priatelia vám už nevolajú tak často ako kedysi. Ani vás nikam nepozývajú. A potom zbadáte na Instagrame fotku z výletu, kde sú všetci, dokonca aj váš ex, len vy v tejto partičke chýbate. O. k., rodina s najväčšou pravdepodobnosťou ostane stáť pri vás, tá jeho zase automaticky na jeho strane. Lenže čo s priateľmi? Posvietili sme si na to.

Ako je to so spoločnými priateľmi po ukončení vzťahu?
Ako je to so spoločnými priateľmi po ukončení vzťahu?
Zdroj: Archív

Miliónové dievča

Milión fanúšikov na Instagrame? Pre niekoho nedosiahnuteľný sen, pre Radku Kováčovú nič výnimočné. A to všetko len vďaka tomu, že nakrúca vtipné beauty videá, v ktorých ukazuje, že nie je dokonalá. Keby si Radka pred pár rokmi nezbalila kufre a nešla skúsiť šťastie do sveta, možno by sme dnes boli kolegyne. Mohla sa zamestnať ako redaktorka v nejakom časopise, písať články a venovať sa novinárčine, ktorú pôvodne študovala. Lenže po troch rokoch, ktoré strávila na univerzite v Nitre, si povedala, že prišiel čas poobzerať sa aj inde. A tak si to namierila do Londýna, kde vysokú školu dokončila. Jej príbeh instagramového sna za milión nájdete exkluzívne v EMME.

Viac skvelého čítania, módnej aj beauty inšpirácie a zaujímavých príbehov nájdete v novembrovej EMME, ktorá je práve v predaji. 

Nová EMMA už v predaji.
Nová EMMA už v predaji.
Zdroj: Lukáš Kimlička