POZRITE SI FOTKY ODHODLANEJ MATKY, KTORÁ SAMA POSTAVILA DOM PRE SVOJE DETI

S Carou sa život nikdy nemaznal. Jej sny o šťastnej rodine sa rozplynul, keď sa obaja jej partneri ukázali ako násilníci, ktorí jej robili zo života hotové peklo. Prežívala fyzické násilie aj psychický teror. Nemohla sa ďalej prizerať na to, ako v tomto prostredí trpia aj jej deti. Rozhodla sa odísť. Ocitla sa sama so štyrmi deťmi a bez domova. Situácia, ktorá sa javí ako bezvýchodisková, ju však nezlomila. Rozhodla sa, že začne odznova a poskytne svojim ratolestiam domov plný lásky a bezpečia. lenže ako, keď na dom nemala peniaze? Štvornásobná mama sa však nevzdávala a keď v roku 2007 našla zničený dom po vyčíňaní tornáda, dostala nápad. Kúpi túto ruinu a sama dom nanovo postaví.

screenshot youtube.com/watch?v=3tSkAy9lPy4

Svoj nápad popísala deťom, ktoré s návrhom súhlasili. Za nový domov a zázemie, ktoré nikdy nemali, boli ochotné zabojovať a aj tvrdo pracovať. Cara vôbec netušila, ako sa stavia dom, no napriek tomu v banke požiadala o pôžičku a začala konať. Nakúpila materiál a svoj sen začala meniť na realitu. Ako? Všetko zrealizovala pomocou YouTube tutoriálov!

screenshot youtube.com/watch?v=3tSkAy9lPy4

Nežná blondínka obliekla pracovný odev a pustila sa do stavby domu. Začínala doslova od základov a vo všetkom jej pomáhali aj jej deti. Podľa video návodov murovali, tesárčili, pokladali dlažbu, maľovali, klincovali... Nikto z rodiny si nesťažoval a vložili do stavby svojho vytúženého domu všetko.

screenshot youtube.com/watch?v=3tSkAy9lPy4

Čítajte viac:

Skutočný príbeh: Luciin priateľ ju namočil do podvodu, dostala 2 roky natvrdo!

Napriek tomu, že ženu s deťmi občas premohla únava a zúfalstvo z množstva nedokončenej práce, nevzdali sa. Dnes sa rodina teší z nádherného domova, ktorý Caru preslávil po celom svete. 

screenshot youtube.com/watch?v=3tSkAy9lPy4

Pozrite si príbeh odhodlanej matky, ktorá pre svoje deti dokázala nemožné a inšpirujte sa:

Čítajte viac: 

Boj o prsia: Skutočný príbeh mladej ženy, ktorá si musela prejsť peklom

Prežila som vlastnú smrť: Skutočný príbeh, z ktorého vás zamrazí

Skutočný príbeh: Život v luxusnej klietke Zuzanu odstrihol od reality