Čo majú spoločné herečka Dominika Kavaschová, raperka Sima a fitnestrénerka Lucia Mokráňová? Viac, než si myslíte, nielen spoločnú obálku EMMY. Svoj život - prácu, súkromie aj tvorbu zdieľajú na sociálnych sieťach a prezradili, ako si vyberajú spolupráce, čo ich pracovne čaká a ako sa snažia využiť svoj vplyv, ktorý na sieti majú.

Žijeme novú virtuálnu realitu

Ešte pred pár rokmi bola virtuálna realita taká, že sme riadili „Simsov“ v populárnej online hre, no dnes sa na nás valia slová ako metaverzum či NFT. Reese Whiterspoon na sociálnych sieťach rozpráva o kryptomenách, Paris Hilton aj Justin Bieber obchodujú s NFT a vyzerá to tak, že onedlho už budeme v digitálnom matrixe viesť bežný život. Alebo ho tam už žijeme? Zisťovali sme, ako to naozaj je.

Trendy v líčení

Vybláznite sa v jarnom líčení podľa svetových dizajnérov a mejkap artistov, ktorí diktujú trendy. Premenia váš pohľad na dokonale hravé dielo! Inšpirujte sa líčením od Diora či Versace a my vám poradíme, ako ho zvládnuť.

Viac zaujímavých tém nájdete v májovej EMME, ktorá je práve v predaji. Vo vybraných predajných bodoch vás poteší aj DARČEK - špirála od Yves Rocher Slovensko.

Viac v májovej EMME
Zdroj: Tomáš Thurzo