Show plná lásky z Kanárskych ostrovov je za svojou polovicou a niektoré páry majú celkom slušne rozbehnutú svoju hru. O Natálii a Dávidovi sa neraz vyjadrili aj obyvatelia vily, že im to z ich strany pripadá neúprimné, falošné a hrané.

Predsalen, ide o poriadnu výhru a predstierať lásku či iné emócie v dnešnom svete nie je až také neobvyklé. Podľa dostupných informácií má Dávid mať doma v Českej republike priateľku, s ktorou má dokonca spoločné tetovanie a dali sa dokopy len 6 mesiacov pred odletom na Kanáre.

„David má doma priateľku a rozhodne nie je single. Sú spolu pol roka, majú spoločné tetovanie, ale zdá sa, že ich vzťah je na konci, lebo údajná priateľka Rebeka to chce ukončiť. Nepáči sa jej Davidovo správanie,” priznal zdroj z jeho okolia pre Plusku.

„Vzťah Davida a Natálie nie je založený na láske, ale na dohovore. David o Rebeke Natálii povedal, v každom prípade ju opísal ako minulosť. Natálii to nie je príjemné, ale ďalej to s ním hrá,” povedal ďalší zdroj s tým, že Dávid je údajne s Rebekou na všetkom dohodnutý. FOTO jeho priateľky Rebeky nájdete v GALÉRII, aj vám sa podobá na Kardashianku?