Influencerka Zuzana Strausz Plačková sa začiatkom septembra stala mamou. Manželovi Renému Strauszovi porodila syna Diona, ktorý jej do života priniesol nielen veľkú radosť, ale počas tehotenstva aj poriadnu nadváhu.

Známa boháčka z Instagramu sa tomu v podstate ani nebránila, aj keď z pôvodnej váhy vystrelila o vyše štyridsať kilogramov smerom nahor. „Nie, nevadí mi, že mám 100 kíl, pretože sú to tie najkrajšie kilá v mojom živote, ktoré bez problémov po pôrode zhodím,“ vyhlásila krátko pred odchodom do pôrodnice. Ručička na váhe sa napokon zastavila na úctyhodných 102,4 kilogramu.

Odhodlaná zhadzovať

Plačková odhodlanie zbaviť sa ich a znížiť svoju hmotnosť začala skutočne rýchlo riešiť. Len čo s Dionom prišla domov, začala sa obzerať po možnostiach, ako sa vrátiť k svojej pôvodnej figúre. Veľa jej v tom pomohla aj príroda, žena prirodzene hneď po pôrode môže stratiť až 8 kíl – zbaví sa plodovej vody, porodí dieťa a odíde aj placenta, ktorá tiež niečo váži.

Tým sa to však u Zuzany neskončilo a ručička išla dole ešte viac. „17 kíl dole za týždeň. Ešte tak 15,“ poznamenala s úsmevom počas nedávnej spoločenskej akcie v Banskej Bystrici, kam zavítala aj s vtedy desaťdňovým synom a s manželom Reném. Medzi hosťami sa spomínalo, že Plačková „narástla“ pre nadmerné zavodnenie, ktoré jej spôsobovalo aj zdravotné problémy – veľké opuchy.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.