Dva roky roky každý pondelok vychádza na všetkých streamovacích platformách podcast Divoká jazda #bezhanby, kde s kamoškou Dianou rozoberáme vzťahové aj tabu a sexuálne témy zo ženskej perspektívy. Na jednu epizódu máme 35-40-tisíc vypočutí, stále sme v rebríčku top za komédiu na Apple ​podcastoch aj na Spotify. Všetko si pripravujeme samy – spolupráce, živé podcasty, nahrávanie, scenár aj postprodukciu. A takto vyzerá náš/môj deň.

Veselé a vtipné duo: Ivetka s Dianou sa stali obľúbenými podcasterkami.
Zdroj: Archív

5.47 V poslednom čase som sa naučila vstávať oveľa skôr, ako som bola zvyknutá. Musím povedať, že je to oveľa lepšie, stíham podstatne viac vecí a podľa mňa mám aj lepšiu pleť, odkedy neponocujem. Dávam si budíčky v takýchto nezvyčajných časoch, lebo som poverčivá, a keďže 3.15 zomrieš, tak ja zo zásady nikdy na celú ani na žiadnu štvrtinu nevstávam.

6.00 – 12.00 Dopoludnia sa venujem práci, nie je to nič svetoborné, často som v posteli a väčšinou aj v pyžame, ale zvykla som si na home office natoľko, že už sa nemusím prezliekať a sedieť za stolom.

12.00 – 13.00 Presúvam sa do svojho imaginárneho štúdia – to sa nachádza v kuchyni. Zapínam notebook a prostredníctvom videohovoru zavolám kolegynke z podcastu Diane. Zapneme nahrávanie a celé to vlastne vyzerá tak, akoby sa dve kamošky bavili cez telefón. Možno preto je to stále také autentické a dievčatá nám veria – nehráme sa na odborníčky, nezjedli sme všetku múdrosť sveta. Sme len kamoš­ky, ktoré rozoberajú všetko podstatné a často aj nepodstatné.

13.30 – 15.00 Po zjedenom obede si opäť sadám k počítaču, riešim pracovné veci, ale venujem sa aj podcastu a spoluprácam. Vymýšľam kreatívu, dávam dokopy štatistiky a popri tom počúvam nahratý podcast, aby som vedela vymyslieť ten najlepší názov aktuálnej epizódy.

Podcast Divoká jazda #bezhanby je v rebríčku top za komédiu na Apple ​podcastoch aj na Spotify.
Zdroj: Archív

15.00 – 16.00 Popoludnie mám vyhradené na fitko, beh, plaváreň, jogu – skrátka na niečo, kde sa hodinku zo dňa venujem len sebe, vypnem telefón a neriešim vôbec nič.

16.00 – 18.00 V tomto čase spracovávam instagramové ankety z nášho podcastového profilu, čítam si príbehy žien, ktoré nám k pripravovanej téme napísali, a snažím sa písať scenár na ďalšie nahrávanie. Niekedy potrebujeme viac epizód naraz, práve preto, že si to všetko robíme samy, nie sme od nikoho závislé a vydávanie nových častí je len a len na nás. Zároveň podvečer zverejňujeme zostrihanú epizódu, vymyslím k nej názov, opis a nahrám ju na streamy a sociálne siete.

19.00 Večer sa ešte vraciam k práci a pripravujem si veci na nasledujúce ráno.

po 20.00 Znova sa ocitám vo svojej obľúbenej ležiacej polohe a v župane, čítam knihu, sledujem Netflix alebo odpisujem na správy z Instagramu. Netrvá to príliš dlho, väčšinou nevydržím dlhšie ako do 21.00.