Zuzana tesne pred pôrodom priznala, že jej váha sa dostala na 102 kíl. „Nie, neprekáža mi, že mám 100 kíl, lebo sú to tie najkrajšie kilá v mojom živote, ktoré dám bez problémov po pôrode dole,“ tvrdila svojho času na sociálnych sieťach. A veru, že svoje slová splnila do bodky.

Aj napriek tomu, že sa nikam nemusí ponáhľať, Zuzana Plačková sa rozhodla chudnúť. Počas tehotenstva nabrala 33 kíl, deje sa v nej veľa hormonálnych zmien, no ona skrátka nezaháľa. Svojim fanúšikom hneď po príchode domov z nemocnice avizovala, že začína s diétou.

„Ako sa dávam po pôrode dokopy ja ? Aktuálne -22 kíl za 12 dní. Vďaka mojej Queen diéte a procedúram to ide dole ako po masle a ani 33 kíl tehotenská nadváha mi nerobí problém. Práve naopak. Vedela som, že sa na svoju diétu a môj salón môžem na milión percent spoľahnúť. Po pôrode je dobré brať veľký obsah bielkovín na odvodnenie. Bolo mi to odporúčané v nemocnici," priznala Plačková.

Teraz sa ukázala v krátkom tričku a čiernych nohaviciach len dva týždne po narodení syna Diona a vyzerá neuveriteľne. Podľa jej slov dala dole len za prvý týždeň 17 kíl a za 12 dní 22 kíl. Tým, že rodila v lete a teple, bola veľmi opuchnutá a zavodnená, nečudo, že to z nej šlo dole veľmi rýchlo. Pozrite si, ako Zuzana vyzerá dva týždne po pôrode, v našej galérii.