Pozrite si foto pink lady

Už 38 rokov trvá jej manželstvo, alebo skôr posadnutosť, ružovou farbou. Všetko sa to začalo v jeden deň roku 1980 na jej narodeniny. Nevieme však ktoré, pretože Kitten nechce prezradiť koľko má v skutočnosti rokov. Od rodičov dostala narodeninový darček - ružové tenisové tenisky a mikinu. "Neboli nijako špeciálne. Ani to nebola nejaká skvelá móda, ale skutočne som sa cítila skvelo. Cítila som sa, akoby si ma ružová farba vybrala. Pomyslela som si, toto je niečo, čo milujem. Zbožňovala som ten spôsob, ako sa cítim."

Ružová si ju vybrala.
Ružová si ju vybrala.
instagram.com/kittenkaysera/

Foto: instagram.com/kittenkaysera/

Viac fotografií nájdete tu. 

Jej rodina a kamaráti si mysleli, že je to len prechodné obdobie, no keďže to trvalo niekoľko rokov, uvedomili si, že Kitten sa ružovej len tak ľahko nevzdá. "Po piatich rokoch vedeli, že je to môj životný štýl. Som vášnivý obdivovateľ ružovej," tvrdí.

Ružová lady sa z Texasu presťahovala do Kalifornie a priamo vo West Hollywoode sa nachádza jej jednoizbák, ktorý je celý ružový, a to nehovoríme len o stenách! Ružové je tu naozaj všetko, od nábytku až po čistiace prostriedky, kuchynské spotrebiče a dokonca aj jej pes! Príde vám to uletené? Určite! Kitten však tvrdí, že nie je jediná na svete, ktorá je posadnutá len jednou farbou. Ako sa sama nazýva, je monochromatická a o svojom živote plánuje napísať aj autobiografiu s názvom Môj veľký ružový život. 

Veľa vecí zháňa na ebayi.
Veľa vecí zháňa na ebayi.
instagram.com/kittenkaysera/

Foto: instagram.com/kittenkaysera/

Vďaka jej výstrednému životnému štýlu sa už dostala na obrazovky Netflixu, kde sa objavila v relácii Úžasné interiéri, pre Yahoo natočila seriál Posadnutá a tiež začala skladať pesničky a hrala v niekoľkých videoklipoch. Jej byt dokonca využívajú na fotenie ako skvelú ružovú kulisu mnohé celebrity a magazíny. Najväčším snom tejto dámy je ale natočiť o sebe dokumentárny seriál. "Nie každý bude milovať čo robím alebo kto som, ale myslím si, že ak ste k sebe úprimný a ste neskutočne šťastný so svojím životom a so sebou, tak potom na ostatných nezáleží,"  dodáva Kitten.

Všetko to začalo teniskami a mikinou.
Všetko to začalo teniskami a mikinou.
instagram.com/kittenkaysera/

Foto: instagram.com/kittenkaysera/

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

Čítajte viac:

Táto krásna travelagentka miluje cestovanie: Jej fotky vás úplne očaria!

OBĽÚBENÁ v 5 KROKOCH: Ako byť tá, ktorú všetci milujú a chcú sa s ňou kamošiť? Je to také ľahké

Možno sledujem aj teba: Skutočný príbeh Slovenky, ktorá sa živí ako súkromné očko. Kto si ju platí?

Keď moderné neznamená nové: Tieto tipy sme odkukali ešte od starých civilizácií!

Nevarím, nežehlím: Som lemra? Haló, ani ON ti neumýva topánky, tak vypni program Rodinná slúžka

Instagram rieši závislákov: Takto vám ušetrí čas od večného prehliadania noviniek!

Pozor na to, čo si želáte! Podľa profesorky mágie Sonie Guerrera nám osud určuje len to, čím sme