#GIRLGANG

Mať v živote šťastie na kamarátky je naozaj výhra – prežijú s vami rozchody a pády, sú pri vašich úspechoch a úprimne sa z nich tešia. A hoci neexistuje šablóna, ako spoznáte tú pravú BFF, keď sa stretnete, zrazu viete, že ste našli kamarátku na celý život. To je tá pravá GIRL POWER! Dôkazom sú aj Tina, Emma a Mária, ktoré okrem talentu spája aj ohromná ženská sila. Ani im však nič „nespadlo z neba“, ale museli sa naučiť prestať sa porovnávať a držať spolu. Šoubiznisové priateľstvá, verte či nie, existujú, držia roky a dokážu prekvapiť. Ženské gangy inšpirujú už celé generácie. Aj o tom sa dočítate v májovej EMME.

SPOLU SME SILNEJŠIE

Životné pravdy si nás často nájdu práve vtedy, keď to najviac potrebujeme. Vyspovedali sme teda pre vás 4 známe Slovenky a zistili, aká kniha im zmenila život. Nechajte si aj vy poradiť od známych speváčok a moderátoriek a inšpirujte sa ich výberom, alebo nabehnite na trend feminizmu, ktorý sa stal novým VIP doplnkom celebrít ako Lady Gaga, Miley Cyrus či Katy Perry. V novej EMME sa dozviete, že s estetickými zákrokmi to netreba preháňať, pretože plastická chirurgia môže aj zabíjať a určite vás bude motivovať inšpiratívny príbeh šikovnej Slovenky, ktorá navrhuje šperky aj pre Hollywood. Zoznámte sa s Ankou, u ktorej si výnimočné kúsky objednali aj Khloé Kardashian či samotná Beyoncé.

Speváčky Tinu, Emmu Drobnú a Máriu Čírovú okrem talentu spája aj ohromná ženská sila.
Zdroj: EMMA

JAR V ŠATNÍKU AJ BEAUTY RUTINE

Poznáte ten pocit, keď vám dobre padnúce šaty či nový kúsok dodajú potrebné sebavedomie? Ženská sila v obliekaní sa nedá uprieť štýlovým oblekom, čiže trendu power suits, ktorý túto sezónu ovládol ulice. Ale ak radšej nosíte sukne, nepotrebujete ich sedemdesiat, stačí vám pár štýlových modelov, ktoré sú na jar veľmi šik. Ozaj, vedeli ste, že časom, kedy sme si tvár drhli ostrým peelingom, dnes už odzvonilo? Pokožka radšej ocení šetrnejšiu starostlivosť v podobe enzymatických peelingov a EMMA vám predstaví aj nové voňavé parfumy, ktoré si zamilujete. Tak šup do stánkov, choďte si po májovú EMMU, s ktorou si užijete skvelú spoločnosť a poriadnu babskú jazdu.

V májovej EMME nájdete okrem voňavých noviniek aj horúce módne a beauty trendy na jar.
Zdroj: EMMA