Nora, ktorá je už na zaslúžilom dôchodku, lebo ako často prízvukuje, odpracovala 40 rokov a 211 dní, začínala ako banková úradníčka. Neskôr sa vypracovala na úspešnú a vyhľadávanú ekonómku. Počas manželstva s hudobníkom Braňom Mojsejom sa nechala prehovoriť na účinkovanie v rôznych televíznych projektoch a stala sa z nej obletovaná hviezda. V časoch obrovskej slávy skončila na rok v prísnej kolúznej väzbe a hoci odvtedy prešlo viac ako desať rokov, doteraz o nej súdy nerozhodli. No prišla o všetko a stiahla sa do úzadia. Teraz je však tomu koniec, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Vlani, rok po presťahovaní sa do Bratislavy, si vymyslela vlastnú internetovú šou, ktorej hlavnou náplňou je rozhovor so zaujímavými ľuďmi a ona hviezdi v úlohe moderátorky. Vyberá rôzne témy, venuje sa spoločenským problémom, dáva nezvyčajné otázky. "Nemusím dodržiavať množstvo pravidiel a zákazov, ktorými sú limitované televízie. Nikto nie je obmedzovaný, lebo ja to neznášam - ani u seba ani u druhých. Mám úplne voľné ruky," vysvetľovala.

A hoci istý čas s televíznymi projektmi nechcela mať nič spoločné, vlani Nora súhlasila s účinkovaním v relácii o varení v komerčnej televízii.  A teraz nakrúcala v hlavnom meste znova. Má novú pracovnú ponuku? 

Viac čítajte na ďalšej strane >>>