POZRITE SI FOTKY ZAMILOVANÉHO KALIHO

AKO SA TO CELÉ ZAČALO?

„Zobral som ju do jednej krčmy v Pezinku, kde výborne varia. Čakal som od nej, že si objedná šalát a vodu, ale prekvapila. Bol som práve v období, keď som sa rozhodol schudnúť, ten šalát a vodu som si objednal ja a Alicka si dala zemiakovú placku plnenú mäsom a víno. Mal som na to, samozrejme, neskutočnú chuť! Keď videla, ako na ňu žiadostivo civím, dovolila mi kúsok zjesť,“ smeje sa raper, ktorý s priateľkou takmer každé ráno poctivo trénuje vo fitku.

Ako sám tvrdí, chodí cvičiť, aby mohol jesť. „Druhé rande bola husacina, takže opäť jedlo. A pretože milujeme filmy, tretie sme mali v kine, tam sme sa aj prvýkrát chytili za ruky,“ spomína Alica. „Ona má rada skôr sci-fi a trilery, ja si pozriem aj vtipné „oddychovky“ s Adamom Sandlerom. Včera som si pustil Baywatch a bol som z neho úplne nadšený, no Alicka zaspala už pri titulkoch,“ dodáva Kali.

Títo dvaja mali k sebe patriť už dávno!
Títo dvaja mali k sebe patriť už dávno!
instagram.com/dezertkalimusic

SPOLU OD ZAČIATKU

Hoci Alica bonzla, že v ich vzťahu má prsty spoločná kamarátka – speváčka Tina –, chémiu medzi nimi vycítite okamžite. „Hoci sme spolu približne pol roka, vyzerá to tak, akoby sme spolu strávili tridsať. Aj som jej hneď na začiatku povedal: nasťahuj sa ku mne! A ona na to, že dobre,“ smeje sa populárny hudobník, ktorý sa zachoval ako pravý džentlmen. „Všetko tam bolo riešené pre jedného, pre chlapa, ale hneď ako prišla do môjho života Alicka, dal som vyrobiť druhú skriňu, kúpil som druhé parkovacie miesto a dve zubné kefky.“

Alica sa ku Kalimu nasťahovala krátko po zoznámení.
Alica sa ku Kalimu nasťahovala krátko po zoznámení.
instagram.com/dezertkalimusic

DOVOLENKÁRI

Okrem jedla, zábavy, cvičenia a pozerania filmov našli spoločnú záľubu v cestovaní. „Predtým som bol na dovolenke asi dvakrát v živote, a to tiež len s mojím manažérom. Bol som vorkoholik a všetok čas som trávil v štúdiu, koncertovaním alebo som písal nové texty,“ priznáva Kali. „Takže teraz si všetko vynahrádza. Zažili sme spolu toho už veľmi veľa, pred nedávnom sme sa vrátili zo Seychell,“ teší sa Alica z ich dobrodružných výletov.

Kali s Alicou na Ibize.
Kali s Alicou na Ibize.
instagram.com/dezertkalimusic

Viac fotografií nájdete v našej galérií .

Čítajte viac: 

Thomas Puskailer s Abbie prežívajú najkrajšie obdobie svojho života: Bábätko na ceste!

Diéty mi zničili život: Kvôli štíhlemu telu robia Lady Gaga či Madonna neuveriteľné šialenosti

Sajfa na letisku zažil takú drámu, že jeho manželka sa rozplakala: Čo sa im za veľkou mlákou stalo?

Ikonické vydanie EMMY: Váš obľúbený magazín v XXL formáte!

Najštýlovejší second-hand v meste? Oblečenie doň dávajú aj celebrity!