Tentoraz si pozornosť vyslúžila nová instapóza, ktorá vzbudila záujem aj u najslávnejších celebrít. Populárnou sa stala „migrénová póza“, keď pózujete s jednou alebo oboma rukami položenými na spánkoch s výrazom, akoby ste mali bolesti hlavy alebo migrénu. Tento zvláštny trend vymyslela slávna newyorská mejkap artistka Nam Vo, ktorá má Instagrame slušnú základňu fanúšikov. Sleduje ju 229-tisíc followerov. Práve preto si povedala, že sa ozve a poradí svojim sledovateľom, ako si vytvoriť dokonalú selfie. A heslo znelo: „Vďaka tejto póze budete mať viac followerov a lajkov!“

Hviezdy instagramu nastavili svetu nový trend.  Svojimi fotkami s „migrénovou“ pózou rozpútali celebrity doslova šialenstvo.
Hviezdy instagramu nastavili svetu nový trend. Svojimi fotkami s „migrénovou“ pózou rozpútali celebrity doslova šialenstvo.
Zdroj: Instagram

Netrvalo dlho, a boom migrene pose bol na svete. Kylie Jenner, Gigi Hadid, Emily Ratajkowski, Rita Ora či Kendal Jenner rozpútali svojimi fotkami s „migrénovou“ pózou doslova šialenstvo. A prečo práve táto póza? „Na fotke v podstate docielite ,dočasný‘ facelift. Vypnete si kožu, zdvihnete obočie a vytvoríte lícne kosti. Milujem tú pózu, pretože krása vašich rúk rámuje vašu tvár a dodáva jej viac štruktúry. A k tomu je to skvelý ťah na to, aby ste predviedli svoju manikúru,“ ospevuje svoj výmysel slávna influencerka. Tak čo, nechali ste sa práve nahovoriť?

Táto newyorská mejkap artistka Nam Vo
Táto newyorská mejkap artistka Nam Vo "vymyslela" novú instagramovú pózu, ktorú opakuje množstvo známych tvárí.
Zdroj: Instagram