Coverstar tohto mesiaca sa stala herečka Mary Bartalos, ktorá na titulke hviezdi v hosťovskej kolekcii Giambattista Valli x H&M. Krásna ryšavka sa netají tým, že v budúcnosti plánuje mať veľa detí. Čo nám v exkluzívnom rozhovore o sebe ešte prezradila?

„Mala som 30 chlapov- je to priveľa alebo ani nie?“ Zisťovali sme odpoveď! Vypichli sme aj 9 gynekologických tabu otázok, na ktoré sa bojíte opýtať svojho lekára. Našťastie tu je EMMA, ktorá to urobila za vás!

Tešiť sa môžete aj na rozhovor s českým sexsymbolom Jakubom Prachařom, no nahliadli sme aj do sveta Hollywoodu. Americké hviezdy najnovšie fičia na tabate, ktorá im pomáha pri chudnutí. Čo je na nej také úžasné?

Túto jeseň to nepôjde bez farebných tenisiek v bláznivých tvaroch. Poradíme vám, ako ich nosiť a s čím kombinovať. Fantázii sa medze nekladú a nosiť ich môžete aj so šatami. Tak čo, idete do toho? Tento trendy kúsok by vám v zbierke topánok rozhodne nemal chýbať!

Svetoví návrhári prezradili, že jeseni bude vládnuť štýlová grófka. Stavte preto na barokové vzory, vyzdobte sa mašľami a všetko vyšperkujte opulentnou bižutériou.

Prinášame vám aj exkluzívnu reportáž z Fashion Weeku z New Yorku, kde sme stretli top modelky ako Adriana Lima či Emily Didonato. Odhalili sme ich štýl líčenia a naučíme ho aj vás!

A nezabúdajte, farbou tohtoročnej jesene je FIALOVÁ!

Nová EMMA v predaji už dnes!
Zdroj: EMMA

V novembrovom čísle nájdete okrem oddychového čítania aj vážnejšie témy. O často diskutovanom požiari sa stále neprestáva rozprávať. Celebrity sa spájajú aby pomohli amazonskému pralesu- pľúcam našej planéty.

Sociálne siete sa stali našou každodennou súčasťou. Dávajte si preto pozor na to, čo na nich zdieľate, aby vás nevhodné príspevky nepripravili o prácu. Čo je teda dovolené a čo už je cez čiaru?

A chýbať nebude ani super cestopis. Poznáte nový dovolenkový raj? Nie je to Sri Lanka ani Bali, ale čarovná Kambodža!

#EMMAFollowMe