Našu exotickú cestovateľskú EMMU zdobí krásna Jasmina ALAGIČ, ktorá momentálne hviezdi ako moderátorka úspešnej speváckej súťaže SuperStar. Prezradila nám, že je pri chlapoch zbabelá, hovorí si tornádo a vyhadzujú z kozmetických salónov. Chcete vedieť prečo? To sa dočítate vo veľkom rozhovore. 

Ozaj, viete, že byť hysterkou sa niekedy oplatí? S EMMOU nakuknete do denníka demotivovanej frajerky, ktorý vás pobaví, ak už máte vzťahov po krk a pobavia vás známi majstri slova, ktorým sme neodolali ani my v EMME. 

Cestovateľský špeciál od nás pre vás

Vypátrali sme pre vás tie najkrajšie pláže sveta, ktorá sa oplatí vidieť nielen raz. Nezabudnite, ceny exotických dovoleniek sú v letnom období veľmi podobné tým európskym. Tak čo, na ktorej si rozložíte uterák? A máme tipy aj na hot víkendové zájazdy v Európe, ktoré nezruinujú vašu peňaženku a vy si odtiaľ  prinesiete more zážitkov! A vedeli ste, že živiť sa dá aj cestovaním? EMMA našla úspešné Slovenky, ktoré to tak urobili. Povýšili cestovanie na životný štýl aj prácu a žijú svoj sen, nechcete sa od nich inšpirovať? 

Móda pre každú

A to nie je všetko, lebo iba v EMME sa dozviete, že toto leto sa nosí divoká džungľa, pohodlné mules a dozviete sa, že do dovolenkového kufra vám stačí pár kúskov oblečenia, ktoré vás EMMA naučí kombinovať. Ozaj, vedeli ste, že sa dá obliekať miliónovo, presne ako z luxusných reklám, ale bez toho, aby to pocítila vaša kreditka? Vyskúšali sme to na vlastnej koži a máme pre vás aj kopu beauty inšpirácií či príbehov zo života. 

Užite si bomba víkend s JUSTWOMAN

Ak hľadáte spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať novú energiu a spraviť niečo pre svoje zdravie, EMMA a JUSTWOMAN by Diva’s  vedia, ako na to. Postarajú sa o to ambasádorky jedinečného projektu – naša športová jednotka Tina Turnerová, fitnes influencerka Tatiana Žideková a krásna reportérka Veronika Cifrová Ostrihoňová. Tento ročník sa bude niesť v štýle tropic! Kedy? 30. júna 2018 o 10:00! Kde? Veľký Draždiak, Bratislava

Ranná hodina jogy sa postará o rovnováhu tela a duše. Päťkilometrový beh spojený s rozcvičkou vás dokonale naštartuje a schopnosť udržať rovnováhu preverí paddleboarding. Skvelou motiváciou budú rozhovory s inšpiratívnymi Slovenkami.

JUSTWOMAN by Diva’s sa spojila s Ligou proti rakovine. Kúpou ružovej stužky priamo na podujatí môžete podporiť prevenciu rakoviny krčka maternice. Idete do toho?Ak ste sa rozhodli pridať k nám, zaregistrujte sa na www.justwoman.sk/registracia.

Okrem toho máme pre teba a tvoje dve kamošky skvelé ceny od JUSTWOMAN, ktoré môžeš vyhrať len v júnovej EMME:

3x ubytovanie v hoteli Crowne Plaza v Bratislave

3x mesačný pitný režim z novej generácie funkčných nápojov od Diva’s Drink for Women v hodnote 70 €

3x štýlové Vespa suveníry v hodnote 30 €

3x bežecké tenisky Reebok z novej kolekcie v hodnote 90 €

3x kozmetický balíček Oriflame v hodnote 50 €

3x balíček tyčiniek Muesli Woman Line od Tekmaru v hodnote 50 €

3x grátis vstup na podujatie Justwoman by Diva’s v hodnote 22€

Bude stačiť jedna SMS! To sa oplatí, nie?

Vyhraj beauty vychytávky EMMY za 1 SMS!

Aj do tejto súťaže sa vám oplatí zapojiť. O testovali sme a vybrali pre vás tých najlepších pomocníkov pre krásu z FAnn parfumérie. Podmienky sú jednoduché! Stačí odpovedať na ľahkú súťažnú otázku a vybrať si svojho kozmetického favorita, ktorého chcete mať doma. Všetko napíšete do SMS a pošlete na pridelené číslo od 6. 5. 2018 do 5. 6. 2018. Víťazky uverejníme v EMMA č.8. Zoznam všetkých beauty vychytávok nájdete v novej EMME, ktorá je práve v predaji.

Čítajte viac:

Na pláž do Modrej lagúny: Anna Táslerová precestovala Fidži s domorodcami a toto všetko zažila!

Dara Rolins: ,,Nechcem baliť vašich chlapov, možno jemne vyprovokovať!"

MÓDNA POLÍCIA: Najväčšie trapasy z Cannes! Bradavky, odhalené rozkroky a dokonca aj...

Z Kristíny Farkašovej sa stala knihomoľka: "Mám nechutne veľkú zbierku kníh!"