Tieto a mnohé ďalšie témy si rozhodene nenechajte ujsť. Nechajte sa navnadiť na skvelé čítanie.

Hviezda z titulky

„Na prvom mieste musím byť ja. Tak ma vychovávala mama, ale stále sa to len učím a snažím sa mať rada taká, aká som,“ hovorí Celeste BUCKINGHAM (26). Známa speváčka sa na celé mesiace „zašila“ k Atlantickému oceánu, kde prešla veľkou krízou, ale už je späť. Spokojná, šťastná a s novými pesničkami. EMME okrem toho prezradila, ako sa jej žije na Madeire, ako jej ide spolupráca s expartnerom a odhalila aj to, čo o nej ľudia nevedia... Všetko sa dozviete v úprimnom rozhovore v novej EMME.

Speváčka prezradila viac v úprimnom rozhovore.
Zdroj: Tomáš Thurzo

Mám sa rada a je mi fajn

Ktorá to o sebe môže s hrdosťou povedať? Ak k tým ženám nepatríte, čítajte ďalej. Lebo sebaláske sa treba naučiť a niekedy to trvá celé roky. Problém so sebavedomím, sebahodnotou a sebaprijatím má čoraz viac žien. Dokonca aj tie na prvý pohľad dokonalé „krásky“ z Instagramu, ktoré majú vylepšené pery aj prsia, aj umelé vlasy či nechty, priznajú aj nejaký ten „botoxík“ či „kyselinku“ v tvári. Ani tak nie sú so sebou spokojné, len to na okolie hrajú. Čo je za tým? Zisťovali sme to a odpoveď nájdete v novom vydaní.

Návod na sebalásku nájde v novej EMME.
Zdroj: archív

Opakuj po mne

Odhalili tajomstvo sebalásky. Svojimi výrokmi inšpirujú ženy po celom svete a v ich slovách je obrovský kus pravdy. Inšpirujte sa Kate Winslet, Beyoncé či Serenou Williams.

Nechajte sa správne namotivovať!
Zdroj: archív

Týral ma vlastný muž

Po svadbe jej manžel zakázal nosiť rúž, obral ju o telefón a večne jej opakoval, že takú chuderu nebude nikto chcieť. „facky a škrtenie neboli také hrozné ako tie rany na duši,“ hovorí katka. Je len jednou z mnohých, pretože každá druhá žena má počas života skúsenosť so psychickým násilím a každá piata vo vzťahu zažila fyzické aj sexuálne týranie. Ako z tohto pekla von? Prečítajte si skutočný príbeh, ktorý vás nenechá chaldnou. 

Prečítajte si skutočný príbeh.
Zdroj: Archív

Učiteľka sebalásky

Jej druhé meno je Nasratá žena, ale v skutočnosti vôbec nie je nahnevaná, práve naopak. Diana Tuhá má vo svojej DNA vtip aj nadhľad a nebojí sa ukázať všetky vrásky, celulitídu a mäkký vankúšik okolo pása. Uťahovať si z vlastných chybičiek je vraj najlepšia cesta, ako sa ženy môžu mať rady. Začala nahnevanými básničkami, neskôr prespievala najznámejšie hity do vtipných verzií. Nebojí sa vyjsť s kožou na trh a predviesť sa aj v pózach, za ktoré by sa ostatné hanbili. Úprimne, mali by ste „gule“ ukázať verejne svoju fotku v spodnej bielizni, aj keď vaša postava má k dokonalej ďaleko? Diana na to odvahu má. Ak by existovala vysoká škola sebalásky, pokojne by mohla byť dekankou fakulty o akceptovaní samej seba, pričom jej hlavným vyučovacím predmetom by bol humor. Nech sa páči, prvá hodina sa začína a nájdete ju v EMME.

Zoznámte sa učiteľkou sebalásky.
Zdroj: Archív

V žltej záplave

Začnite nový rok optimisticky vo sviežej žltej, ktorá štýlovo prežiari každý zimný šatník. Od jemnej vanilkovej až po elektrizujúcu neónovú, táto farebná paleta nepozná hranice. Vybrali sme pre vás najhorúcejšie kúsky, ktoré vynosíte od zimy až po jar a budú nabité optimizmom.

Žltá farba svieti výrazne.
Zdroj: Archív

Beauty boost

Dodajte si poriadnu dávku sebavedomia správnym líčením. Stačí zvýrazniť svoje najkrajšie črty a budete sa milovať ešte viac. Teda, ak ste to doteraz neurobili.

Toto líčenie podčiarkne vaše črty.
Zdroj: Tomáš Thurzo

Viac inšpiratívnych tém a zaujímavých článkov nájdete v novej februárovej EMME, ktorá je práve v predaji.

Februárová EMMA je práve v predaji.
Zdroj: Tomáš Thurzo