Posledný septembrový víkend nebude len o cestovaní, nakupovaní a vybavovaní. Návštevníkov Nivy centra vytrhne z dennej rutiny poriadna „žúrka“. Na svoje si prídu malí aj veľkí, mladí aj starší, milovníci hudby, dobrého jedla, no najmä zábavy. Chýbať nebude narodeninová torta, konfety ani možnosť zasúťažiť si.

Všetko najlepšie

Pretože to je presne to, čo vám ponúkali Nivy počas celého roka. A počas veľkolepej narodeninovej oslavy tomu nebude inak. Príďte si od piatka 23. do nedele 25. septembra po to najlepšie z fashion, gastra, služieb, cestovania, pestovania, športovania, zábavy, oddychu, skrátka čohokoľvek, na čo si len pomyslíte. Celý víkend na vás čaká množstvo narodeninových zliav, ktoré nájdete jedine na Nivách. Vyberte si tú svoju.

Dámy, ak máte chuť dopriať si a nechať sa skrášliť profesionálnymi maskérkami, určite nevynechajte beauty zónu, ktorú vám počas narodeninového víkendu prinesie magazín EMMA, partner podujatia.

Nivy oslavujú 1. narodeniny
Zdroj: EMMA

Na svoje si, už tradične, prídu aj deti. Tešiť sa môžu na kamarátov z Labkovej patroly, Smejka a Tanculienku, divadielka, kúzelníkov, maľovanie na tvár aj čítanie s Braňom Jobusom.

Milovníci hudby si môžu vychutnať najväčšie hity slovenskej legendy v podaní Karol Duchoň revival band či unikátny orchester Bratislava Hot Serenaders.

Čakajú na vás darčeky za nákupy, rôzne súťaže a ešte omnoho viac. Presvedčte sa sami a vyberte si zo zábavou nabitého narodeninového programu. Tak s kým sa vidíme na Nivách.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE