Karina Qayumová má na sociálnych sieťach slušnú fanúšikovskú základňu. Na Instagrame má viac ako 140-tisíc followerov, na TikToku ju sleduje zhruba 133-tisíc užívateľov. Medzi nimi sa žiaľ nájdu aj takí, ktorí majú potrebu mladú umelkyňu urážať a nadávať jej. 

Ako seriálová Nina pre portál markiza.sk prezradila, v niektorých prípadoch zachádzajú užívatelia už do extrémov. „Na TikToku je toho niekedy priveľa. Minule som dokonca dostala prvý vražedný komentár. Ľudia na internete akoby si neuvedomovali následky svojich činov. Ale to ich neospravedlňuje. Ja by som si nikdy nedovolila napísať niečo také, aby sa ten človek cítil zle,“ povedala na margo toho brunetka. 

FOTOGRAFIE Z FITKA NÁJDETE V GALÉRII

Karin zo seriálu Oteckovia
Zdroj: Instagram

Karin okrem toho, že má perfektne rozbehnutú hereckú kariéru, je aj úspešná športovkyňa. Od piatich rokov sa venuje plávaniu a o 3 roky neskôr začala pretekať v  trnavskom klube. Na Instagrame sa rada pochváli aj zábermi z fitka a musíme uznať, že na sebe skutočne maká. Málokto by povedal, že nejde o profesionálnu kulturistku.  

Mladučká herečka by sa v budúcnosti chcela presadiť viac nielen u nás, ale aj v zahraničí. Už teraz však možno povedať, že vďaka svojmu intelektu, nadaniu, talentu a nepochybne aj príjemnému vzhľadu bude v budúcnosti dozaista roky valcovať najúspešnejšie filmové plátna. FOTOGRAFIE Z FITKA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII