S letom sa ešte nemusíte lúčiť, neukladajte letné šaty do skrine. Stačí ich navrstviť s teplejším svetríkom, doplniť o prežiarené líčenie a farebné vlasy a hneď je leto späť!

Farebné vlasy krásne doplnia letný outfit a rozžiaria váš celkový vzhľad. Farieb sa nemusíte báť, existujú také, ktoré zmyjete už prvom použití šampónu, tí odvážnejší môžu siahnuť po produktoch, ktoré vlasy zahalia do okúzľujúcich farieb na niekoľko týždňov.

Letné farby? Inšpirujte sa dúhou

Ak neviete po akej farbe siahnuť, inšpirujte sa prírodou. V letných mesiacoch narazíte na tmavo fialovú, fuchsiovú alebo najrôznejšie odtiene zelenej. Ak máte radšej prirodzenejšie kombinácie, pastelové farby dúhy budú pre vás to pravé. Červená, oranžová, žltá alebo modrá, fantázii sa medze nekladú. Farby môžete kombinovať a dosiahnuť tak looku morskej panny, alebo trendy jednorožca.

Iná príležitosť, iný typ farby

Chystáte sa na festival alebo na letnú party? Vyskúšajte farby Colorista Hairmakeup od L´Oréal Paris. Jedná sa o želé, obohatené o farebné pigmenty, ktoré zahalí jednotlivé pramienky do jedného z dvadsiatich dostupných odtieňov. Vyberať môžete z desiatich odtieňov pre blondínky a desiatich pre brunetky. Ľahko ho vymyjete už po prvom použití šampónu.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L´Oréal Paris

Ak hľadáte produkt, ktorý dodá vašim vlasom farebné odtiene po dobu niekoľkých týždňov, je tu pre vás vymývajúca sa farba Colorista Washout od L´Oréal Paris v trendy odtieňoch od ružovej, cez bledo modrú až k červenej. Vymýva sa postupne a vydrží až niekoľko týždňov, podľa zvoleného odtieňa.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L´Oréal Paris

Nebojte sa experimentovať!