Herečka Nela Pocisková rozhodne patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Je šikovná nielen, čo sa herectva týka, ale aj spevu a pohybu, má postavu, ktorú jej zrejme závidí nejedna stredoškoláčka a keď sa usmeje, žiari ako slniečko. Pri dvoch deťoch je forme a krásna. Určite jej prospieva aj naplnený vzťah a šťastná rodina.

A práve s rodinou si aktuálne užíva zaslúžený letný oddych pri mori. So svojimi fanúšikmi zdieľa aj fotky z dovolenky. "Dnes sme mali výlet na maják, ale veľa sme z neho nemali, pretože sme skoro zhoreli od tepla. Zato ten výhľad bol úžasný," napísala Nela na sociálnu sieť, čím len dokázala, že aj v zahraničí je aktuálne poriadny úpek, píše Nový čas pre ženy.

Nela stvárňuje v seriáli Nemocnica doktorku Rebeku Vargovú. Jej partnera hrá Marián Mitaš.
Zdroj: TV JOJ

Ako už býva zvykom, kto by sa v takej horúčave ešte zapodieval tým, aby si na tvár napatlal make-up? Ani Nela nerieši tapetu a dovolenkuje ako ju Boh stvoril. Aspoň, čo sa tváre týka. A teda, musíme uznať, že bez make-upu vyzerá ako dievčatko a veľmi jej to pristane. Je to príjemná zmena, po tom, čo sme ju videli ako divu v poslednom videoklipe k skladbe Magnet.

Nela s kolegami zo seriálu Nemocnica.
Zdroj: TV JOJ

Záber Nely bez make-upu nájdete v galérii.