Celebritná mamička dlho nechcela priznať, kto je otcom jej dieťaťa. Keď už aj vrabce na streche čvirikali, že dcéru splodila so spevákom a hercom Matúšom Kolárovským, vyšiel o 15 rokov mladší umelec s pravdou von.

K otcovstvu sa priznal v klipe ku skladbe My, v ktorom držal Neu na rukách a stekali mu slzy. V emotívnom rozhovore pre Život.sk následne priznal, že dieťa s Twiinskou rozhodne neplánoval a pár ani nikdy netvorili.

Rodičia malej Ney žijú momentálne odlišné životy na odlišných miestach. Kolárovský pôsobí v hlavnom meste a pracuje na svojej sľubne rozbehnutej kariére. Ako spevák s umeleckým menom Yael vydal EP a so svojimi piesňami aj vystupuje.

Aktuálne tiež hviezdi v hlavnom vysielacom čase na televízii Markíza – v šou Tvoja tvár znie povedome sa prevteluje do svetoznámych osobností. Darí sa mu aj v osobnom živote, po boku má priateľku Nikolu. Nízlovej prioritou je malá Nea a s ňou spojené materské radosti a starosti.

Žije v rodinnom dome v Tlmačoch, ktorý so svojou sestrou dvojičkou len nedávno dozariaďovali a spoločne sa doň nasťahovali. Doma majú poriadny babinec, okrem Veroniky, Ney a Daniely s nimi býva aj Danielina dcéra Linda, ktorú má zo vzťahu s futbalistom Stanom Lobotkom.

Twiinska priviedla dcéru na svet v novembri 2021. Dievčatkom sa hrdo chváli a jedna vec bije do očí – v priebehu posledného pol roka sa Nea začala čoraz viac podobať na otca Kolárovského. Mladého umelca vychovala sama mama Slovenka, jeho otec je z Juhoafrickej republiky.

Premenu dcéry Nízlovej a Kolárovského nájdete v GALÉRII.

Exotické korene sa už začínajú prejavovať aj na vzhľade rozkošnej Ney. Napríklad vlásky má čoraz tmavšie a kučeravejšie, presne ako jej tatko Matúš. Ako sa od narodenia menila a ako vyzerá teraz, si pozrite v GALÉRII!