Žiť celý život s pocitom, že klamete najbližšiemu človeku, ktorého navyše milujete, musí byť poriadne frustrujúce. No aj keď sa kvôli tomu hanbíte pozrieť do zrkadla, viete, že práve toto klamstvo vám pomohlo udržať vaše manželstvo pri živote.

Jana bola veľmi mladá, keď sa spolu s priateľom rozhodli, že sa zasnúbia. Ľúbili sa a nevedeli si predstaviť, že by mali žiť jeden bez druhého. Okolnosti ich však zanedlho prinútili zakúsiť si aj tento pocit. Jej snúbenca povolali na vojenčinu a ona, chtiac nechtiac, musela si zvyknúť aj na to, že je sama.

Čítajte viac:

Skutočný príbeh: Luciin priateľ ju namočil do podvodu, dostala 2 roky natvrdo!

Ako však prinútite mladú ženu, aby bola sama? Každý túži po blízkosti niekoho, koho má rád a ten mladý muž, ktorý sa prisťahoval do domu na ich ulici bol taký krásny! A navyše, ani on sa pohľadom na Janu nebránil, vždy, keď sa naskytla čo i len malá príležitosť, pokukoval po nej. Jana veľmi dobre vedela, že to nie je typ muža, ktorý by jej sľúbil vernosť na celý život. No túžba, ktorú cítila, keď sa odrazu ocitol v jej blízkosti bola neopísateľne silná! Ani jeden z nich jej neodolal. Strávili spolu krásne chvíle, o ktorých, samozrejme nik okrem nich nevedel. A Jana sa z krásneho sna spamätala až v momente, keď zistila, že je tehotná!

Čítajte viac:

Bola som týraná: Skutočný príbeh, z ktorého behá mráz po chrbte

Bolo to však perfektne načasované. Janin snúbenec sa vrátil domov a oni sa vzali akoby sa nič nestalo. On si nič nevšimol a Jana bola ticho. Napriek všetkému, svojho, teraz už manžela, naozaj milovala a nechcela mu nijako ublížiť. Čarovný sused sa navyše niekam vyparil a tak zostávalo jediné: modliť sa, aby dieťa, ktoré čakala, nebolo jeho! Odpoveď jej však bola úplne jasná hneď ako sa jej syn Jurko narodil. Na svojho otca sa podobal, no nie na toho, ktorého všetci za otca len považovali.

Čítajte viac:

Boj o prsia: Skutočný príbeh mladej ženy, ktorá si musela prejsť peklom

Jana sa však rozhodla, že nikomu nič nepovie. Bude toto tajomstvo chrániť, pretože pravda by pokazila oveľa viac, než len manželstvo. Veľmi dobre vedela, že ak by sa jej manžel dozvedel pravdu, zrejme by to nezvládol. Jej neveru by možno uniesol, celkom určite by však nezvládol fakt, že ,,jeho syn" Jurko, ktorého tak veľmi miluje, v skutočnosti nie je jeho.

Ćítajte viac:

Skutočný príbeh: Život v luxusnej klietke Zuzanu odstrihol od reality

Síce sa Janino správanie nedá nijako ospravedlniť, ona s odstupom času cíti, že všetko je zrejme tak, ako má byť. Ju síce hryzie svedomie, no všetci sú šťastní. Navyše, veľmi dobre si uvedomuje fakt, že pokiaľ by v minulosti neurobila krok vedľa, nikdy by nebola matkou. Pretože napriek náramnému snaženiu, sa im s manželom nikdy nepodarilo splodiť vlastné dieťa. Túto pravdu však pozná len ona...

Čítajte viac:

Skutočný príbeh takmer zlatokopky: Spoveď ženy, ktorá svoj sen nedotiahla do konca

Už nikdy sa z Vianoc nebudem tešiť: Skutočný príbeh Agáty, pre ktorú sú nočnou morou

Prežila som vlastnú smrť: Skutočný príbeh, z ktorého vás zamrazí