Pozrite sa na kúsky z NOSENE v našej galérii

Ak túžite nahliadnuť do šatníkov Lenky Šóošovej, Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, či superštýlových sestier Tamary Šimončíkovej Heribanovej a Babsy Jagušák Heribanovej, práve teraz máte jedinečnú šancu. A niečo si od nich dokonca môžete aj odniesť. Známe mladé ženy sa totiž opäť rozhodli pomôcť dobrej veci a venovať jedinečné kúsky zo svojich šatníkov práve do predajne s noseným oblečením NOSENE. Celý výťažok z predaja oblečenia vytriedeného zo šatníkov týchto štýlových dám pritom poputuje na pomoc trom občianskym združeniam.

Prečo pomáhajú?

Predajom vecí chce NOSENE vyzbierať príspevok na dobrú vec - pomoc občianskym združeniam MyMamy Oz., Oz Divé Maky a Oz Pes v núdzi.

,,Nosene je projekt, v ktorom oblečeniu dávame druhú šancu, a tak si zákazníci kupujú módu s príbehom, ktorá navyše aj pomáha v oblasti, o ktorej sa až tak veľmi nehovorí  - pomoc týraným ženám. Konkrétne aj váš nákup pomôže združeniu MyMamy, prevádzkovateľovi bezpečného ženského domova v Prešove. Event Celodenného dobrého nakupovania s celým výťažkom z predaja sme sa rozhodli spraviť v spolupráci so známymi osobnosťami z dôvodu, že aj ich oblečenie, ktoré už možno nenosia, podporí celou sumou dobrú vec. Zákazníci sa tak dostanú k unikátnym kúskom zo šatníkov známych osobností, stretnú sa s nimi a stanú sa tak filantropmi aj oni. Jedným z dôvodov je aj ten, aby sme mohli tieto združenia podporiť ešte vyššou finančnou sumou a tak im dať možnosť zrealizovať aktivity z ich oblasti,” vysvetľuje Katka Hutyrová, manažérka Nosene. Projekt si nevie vynachváliť ani Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá sa doň zapojí už po druhýkrát:  ,,Je to projekt, ktorý má zmysel. Viem, kam peniaze z môjho oblečenia idú, a teší ma, že je to na dobrú vec. Všetky projekty, ktorým ide výťažok z nakupovania, sú mi sympatické. A rozhodne je aj mojim veciam lepšie u nových majiteliek, ako niekde na dne skrine.”

Babsy Jagušák Heribanová
Babsy Jagušák Heribanová
Zdroj: Barbora Kmeťková

Myslí si to aj Babsy Jagušák Heribanová. ,,Všetky pekné veci v dobrom stave by mali dostať druhú, tretiu alebo aj štvrtú šancu. Svet je zamorený oblečením a z každej strany počúvame, aby sme stále kupovali nové trendy kúsky. Som veľmi rada, že akcia Celodenné dobré nakupovanie umožňuje ľuďom dostať sa k peknému a kvalitnému oblečeniu, ktoré síce už niečo zažilo, ale stále novému nositeľovi určite dobre poslúži. Navyše, utŕžené peniaze poputujú na dobrý účel – pomoc občianským združeniam. Svojim nákupom nielen osviežime svoj šatník, ale aj prispejeme na dobrú vec.”

„Vždy sa rada zapojím do projektu, kde spojím príjemné s užitočným. Páči sa mi filozofia bazáru Nosene, kde každý nákup pomáha a kde staré veci dostávajú novú šancu,“ vraví moderátorka Lenka Šóošová.

Vidíme sa v NOSENE

Na celodennej akcii, ktorá sa koná už 8.novembra v predajni na Štúrovej ulici 4 v Bratislave, si tak budete môcť vybrať kúsky značiek Mango, Zara, COS, ale ak Gucci, Diesel či Ralph Lauren. A aj tu platí, že kto skôr príde, ten uloví viac! My sa bazáru v NOSENE nevieme dočkať. Prídete aj vy?

Viac foto nájdete TU .

Čítajte viac:

Kimlička radí: Toto sú naj kabáty sezóny. Vyberte si ten svoj

Týchto 15 najhorších módnych chýb by žiadna žena urobiť nemala. O aké fashion prešľapy ide?

Luxusný šatník Romany Škamlovej vás ohromí: Tieto kabelky by chcela každá z vás!

Ako nosiť korzet? Horúci trend sezóny nosia všetky celebrity: EMMA vám dá super návod, ako ho zladiť

FOTO Viete, čo vám vytvaruje dokonalú postavu? Stavte na opasok + šaty