Pozrite sa, aký rozprávkový darček dostala Simonka od svojho priateľa!

Keď ju miluješ, nie je čo riešiť! Presne týmto pravidlom sa zrejme riadil aj Šimon Maretta, ktorý svojej priateľke, Simonke, k výročiu daroval hojdačku. Možno si poviete – hlúposť, avšak, až keď ju uvidíte, pochopíte, v čom spočíva jej čaro. Je to totiž hojdačka s rozprávkovým výhľadom priamo na Veľký Choč!

Šimon so Simonkou patria k párom, ktoré svoj spoločný čas radi trávia tým, že cestujú a spoznávajú krásne miesta. Akoby sa teda výročie ich vzťahu mohlo niesť v inom, než v tomto znamení? Šimon sa rozhodol pre skutočne originálny darček, ktorým svojej priateľke takmer doslova zniesol Modré z neba! Keď vám niekto daruje rozprávkový výhľad na Veľký Choč, to už teda niečo znamená!

Hojačka visí na 6,3 metrov dlhom lane.
Hojačka visí na 6,3 metrov dlhom lane.
instagram.com/simaa_simaa/

foto: instagram.com/simaa_simaa/

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

Dar, ktorý bol takmer zadarmo, no napriek tomu dokázal potešiť viac, než drahé šperky alebo čokoľvek iné, materiálne. Okrem toho, Šimon tým neobdaroval len svoju priateľku, ale aj všetkých nás. Hojdačka s výhľadom je totiž verejne dostupná každému, kto má chuť pokochať sa nádherným výhľadom. Nájdete ju vo Vyšnokubínskych skalkách, nad obcou Vyšný Kubín. Ak máte cestu okolo, určite sa pri nej zastavte. Hojdačka je navyše označená hashtagom #hojdačkasim, vďaka ktorému sa má dostať do povedomia všetkých, ktorí zbožňujú prírodu a jej krásy tak veľmi, ako tento zaľúbený pár.

Viac fotografií rozprávkovej hojdačky nájdete v našej galérii .

Čítajte viac:
DIY darčeky pre novomanželov: 5 nápadov, ktoré určite zvládnete!

Toto je pravá láska: Keď dopozeráte VIDEO do konca, pochopíte...

Existuje ešte vôbec rozprávková láska?

TOTO dokáže len pani príroda: Opustené stavby, ktoré sa vďaka nej zmenili na rozprávkové miesta!

Rande ako z rozprávky: Toto je pätica najzaujímavejších miest na rande snov!