Ivana si aktuálne užíva rodinný život s manželom Mariánom a dvomi dcérkami. O radostné okamihy sa rada podelí aj na svojom profile, vďaka čomu sme spoznali aj jej druhého brata či dokonca maminu. Marián sa čoskoro objaví na tanečnom parkete a obaja tak znova "pričuchnú" k niečomu, čo blondína toľké roky milovala.

Ivana, sama tanečníčka, si tak zaspomína na svoje niekdajšie súťažné obdobie. Tanec uchvátil aj Bellu a ako samotná influencerka prezradila, u nich doma sa tancuje každý deň. A mladšia Leia? Aj tá sa pomaly chytá.

Bývalá tanečníčka priznáva, že s dvomi malými deťmi už nie je všetko také bezstarostné, ale rozhodne by to nemenila. „Veľakrát musíme zmeniť naše plány, ale opäť neľutujeme. Odchádzame o poznanie bohatší a pribudlo aj par šedivých vlasov. Ale aj tak som vďačná,“ hovorí.

A kedže začína plesová sezóna, Ivka cíti, že je konečne vo svojom. ,,Plesová sezóna je za rohom a moje srdce tiež plesá, že sme sa po takmer dvojročnej odmlke dočkali.
Tá atmosféra, v ktorej cítiť niečo výnimočné. Šarmantné dámy v neprehliadnuteľným róbach, elegantní páni, skvelá hudba a bohatý kultúrny program.
S bratom sme od mala chodili pravidelne vystupovať na tieto spoločenské podujatia. Takže moja láska k plesom vznikla už v detstve. A trvá dodnes," píše na sociálnej sieti. Keď uvidíte tú nádhernú róbu, onemiete. FOTO nájdete v GALÉRII.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: