Patríte k tým, ktorí vedia, že jeden SodaStream je ekonomickejší a ekologickejší ako neustále kupovanie a vláčenie balenej vody z obchodu? V tom prípade určite viete, že takýmto spôsobom sa dá ušetriť až okolo 80 eur ročne. Chcete vedieť, koľko presne ušetríte s vašou spotrebou vy? Využite kalkulačku na prepočet nákladov na balenú sýtenú vodu a na sýtenú vodu zo systému SodaStream!

Ľahko dostupná výmena

Keď už máte SodaStream doma, zostáva vám jediná starosť: vymeniť bombičku, keď sa minie. Dostať sa k novej bombičke SodaStream je však stále jednoduché aj v týchto neľahkých časoch. Možno ste mali svojho obľúbeného autorizovaného predajcu, napríklad známe reťazce s elektronikou ako napríklad Datart, Nay, PLANEO Elektro a taktiež veľké hypermarkety, napríklad Kaufland či Tesco, alebo ste využívali inú možnosť – veď ich je až 600!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: SodaStream

Využívajte zdieľané nákupy

Máme pre vás však ešte jednoduchšiu cestu k výmene bombičky SodaStream! Výmenu originálnej bombičky si môžete objednať pohodlne z domu spolu s potravinami, drogériou a chovateľskými potrebami cez lunys.sk. A ak sa vám v košíku nenazbierajú veci aspoň za 30 eur, buďte radi a zaklopte u susedov, či náhodou niečo nepotrebujú aj oni. Zdieľané nákupy sú totiž šetrnejšie k peňaženkám aj k životnému prostrediu. Nehovoriac o pozitívnom pocite, ktorý po nich zostane. A ten je v dnešnej dobe dvojnásobne dôležitý.