Mama z Južnej Karolíny zdieľala na Tik Toku virálne video, na ktorom jej 6-mesačná dcéra Eliza hryzie hrubý plátok rare steaku. „Keď dám môj detský steak na TikTok,“ píše Harley v príspevku, ktorý si vyslúžil neuveriteľných 145 800 zobrazení a viac ako 530 komentárov.

„Ľudia milujú dávať rodičovské rady tým, ktorí sa nepýtali,“ hovorí na svojom Instagrame, pričom si všimla šialené odpovede, ktoré dostala za výdatnú večeru jej dcérky.
V príspevku je Eliza zachytená, ako obhrýza hrubú kotletu a malé kvapôčky ružovej šťavy jej postriekajú sveter a popruhy detskej stoličky. 

FOTOGRAFIE ELIZY S MäSOM NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Výskum, ktorý v roku 2020 uskutočnila National Cattlemen's Beef Association, prekvapivo zistil, že „hovädzie mäso je dôležitou doplnkovou potravinou pre dojčatá a batoľatá počas prvých niekoľkých rokov života, keď dochádza k rýchlemu rastu a vývoju“. Štúdia tiež poznamenala, že „do šiestich mesiacov veku dieťaťa sú zásoby železa vyčerpané a samotné materské mlieko už nedokáže pokryť všetky nutričné ​​požiadavky dieťaťa“, ako sú vitamíny B, železo a zinok. 

Katie si z nepríjemných a hejterských reakcií nič nerobí, vie, čo jej dieťaťu robí dobre a nemieni sa prispôsobovať ostatným. ,,Áno, zamrzelo ma to, lebo niektorí mi doslova priali smrť. Chápete? Iba za to, že som dcére dala mäso. Je to choré a ja sa tým nenechám ovplyvňovať," hovorí pre Daily Mail odhodlaná mamička. FOTOGRAFIE ELIZY S MäSOM NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU