Stačí zájsť do niektorého z bratislavských šopingov a nemôžete ich prehliadnuť. Opálené z každodennej návštevy solária, s dizajnérskou kabelkou cez plece a v ruke s telefónom, do ktorého hodiny chrlia cez napučané pery duchaplnosti.
Zdroj: Shutterstock

Stačí zájsť do niektorého z bratislavských šoping centier a nemôžete ich prehliadnuť. Opálené z každodennej návštevy solária, s dizajnérskou kabelkou cez plece a v ruke s telefónom, do ktorého hodiny chrlia cez napučané pery duchaplnosti. Samozrejme, veď komunikácia je jednou z ich najväčších predností. Mnohé z nich sú fajn baby, ktoré len využili šancu na slobodu a peniaze zarobené svojou šikovnosťou. Tieto dievčatá nemajú výčitky svedomia, po platenom užívaní si zo seba nesprchujú hanbu, nevracajú zvyšky jahôd so šampanským. Nenavštevujú psychiatra, stačí im bežiaci pás v tom najexkluzívnejšom fitku.„S negatívami tejto práce som sa ešte nestretla. Väčšinou totiž randím s inteligentnými, pozornými a rozhľadenými mužmi. Je to ako sen! Zarábam, cestujem a užívam si mladosť,“ hovorí Bratislavčanka Barbie, ktorá kasíruje za dve hodiny svojho času osemsto eur. Väčšinu obratom aj minie, veď do úspechu treba investovať. Okrem základnej údržby pozostávajúcej z kvarteta solárium – nechty – mihalnice – fitko pravidelne investuje aj do plastických vylepšení. „Dala som si urobiť nos, prsia, samozrejme, pery. Botox? To je jasná vec, a ešte som bola aj na labioplastike.“ „Ako prosím?“ pýtam sa. „No predsa tam dole,“ chichoce sa Barbie a ja až neskôr pochopím, že hovorí o korekcii svojej vagíny. Momentálne sa chystá na kompletnú rekonštrukciu chrupu. Pod narkózou a nie pre chýbajúce päťky. „Dám si všetky zuby nanovo. Je to drahé, ale práca si to vyžaduje,“ opakuje ako pokazený gramofón Barbie. Má dvadsaťosem, ale vďaka vylepšenej telesnej schránke by ste jej pokojne tipovali dcéru v podobnom veku. Alebo som predpojatá?

Väčšinou totiž randím s inteligentnými, pozornými a rozhľadenými mužmi. Je to ako sen! Zarábam, cestujem a užívam si mladosť,“ hovorí Bratislavčanka Barbie, ktorá sa netají tým, čo ju živí
Zdroj: Mohito