Opaľovací krém

Slnko prospieva, to samozrejme všetci vieme. Je všeobecne známe, že so slnkom prichádza aj pohoda, všetci sa naň tešíme a zlepšuje nám náladu. Okrem toho, že zlepšuje náš psychický stav, podporuje aj imunitu a tvorí vitamín D pre stavbu kostí. Opálená pokožka pôsobí atraktívne a je to nepochybne krásny doplnok k letným šatám, či šortkám. Treba však myslieť aj na tie menej priaznivé stránky opaľovania. Dlhé pobyt na slnku môže pokožku nielen spáliť, no čím dlhšie dlhšie ste vystavené slnečným lúčom, tým rýchlejšie pokožka starne a tým je aj vyššie riziko rakoviny kože.

Natierať sa opaľovacím krémom
Zdroj: pinterest.com/Mommypotamus

Čítajte viac:

Odštartujte parádne leto s EMMOU: Hviezdna šéfredaktorka Dara Rolins pre vás pripravila bombové čítanie

Prikrývka hlavy

Pekný klobúk nielen pomáha ako prevencia pred úpalom, ale môže slúžiť aj ako štýlový doplnok k plavkám. Ak však nie ste veľký fanúšik klobúkov, šiltovkou určite tiež nič nepokazíte.

Zakryte si hlavu
Zdroj: instagram.com/adrianajuicy

Slnečné okuliare

Rôzne druhy, tvary a farby. Najlepšie na každý deň iné. Ďalší štýlový doplnok, ktorý dotvorí plážový outfit k dokonalosti. Slnečné okuliare vyzdvihnú imidž, ale zároveň poslúžia aj ako ochrana pred škodlivým slnečným žiarením.

Slnečné okuliare
Zdroj: instagram.com/kenzas

Čítajte viac:

Chcete v lete dokonale zažiariť? Oblečte si výraznú metalickú sukňu!

Fotoaparát

Leto, priatelia a nezabudnuteľné zážitky. Aby sme si  však tieto zážitky uchovali a mohli na ne spomínať, nezabudnite si na pláž či kúpalisko pribaliť fotoaparát. Potom už stačí len užívať si čas s priateľmi s úsmevom a nezabudnúť sa občas usmiať aj do objektívu. Zaujímavou alternatívou na zdokumentovanie zážitkov je aj polaroidový fotoaparát, ktorý fotografie hneď vytlačí.

Fotoaparát
Zdroj: instagram.com/polaroid

Čerstvé ovocie

Jednou z najväčších výhod leta je nepochybne veľký výber chutného čerstvého ovocia a zeleniny. Neváhajte si preto pribaliť do tašky aj takúto zdravú, chutnú desiatu, ktorá určite zaženie hlad po plávaní či iných športoch, alebo len tak, keď máte chuť na niečo pod zub.

Zdravé jedlo
Zdroj: instagramcom/pastryandtravel

Čítajte viac:

Tieto rozhodne musíte mať! TOP kabelky leta 2017 podľa EMMY!

Pitný režim

Nezabúdajte však na dostatok vody! Pitný režim v lete je obzvlášť dôležitý. Príjem vody musí byť v rovnováhe s jej výdajom, pretože zásoby v organizme sú malé. Dospelý človek, vážiaci približne 70 kilogramov, by mal denne vypiť dva až tri litre vody.

Treba pamätať na pitný režim
Zdroj: pinterest.com/instagram.com

Mobil

Mobil skúste nechať aspoň počas chvíľ strávených s priateľmi, partnermi či rodinou doma, aby ste si mohli letné zážitky naplno vychutnať a nenechali sa ničím vyrušovať. Dievčatá tiež môžu doma nechať  aj na make up, ktorý je pri šantení vo vode zbytočnou starosťou. Tak už len vziať kamarátky na nákup nových plaviek a môžete vyraziť zbierať krásne letné zážitky.

A mobil!
Zdroj: pinterest.com/ weheartit.com

pinterest.com/ weheartit.com

Čítajte viac:

Leto v plnom prúde: Ako ho prežívajú a čo plánujú Barbora, Kristína a Vera?

SUN & FUN: Šoubiznisové krásky si vedia leto poriadne užívať!

Sex na dovolenke? Navštív Taliansko

TOP 10 beauty trendov z Pinterestu: Osvojte si ich a budete IN celý rok!