Reality show, ktorej nikto nedával príliš veľké šance zaujať prekvapila a dokonca spojila dvoch ľudí až tak, že sa onedlho budú brať. Reč je o Laure a Martinovi, ktorí sa v novembri minulého roka spoznali vďaka Love Island.

Ihneď išlo o lásku ako hrom, počas celého pôsobenia vo vile sa od seba ani nepohli. Hneď po výhre vyhlásili, že za peniaze si chcú zaobstarať spoločné bývanie a blondínka sa rozhodla presťahovať do Česka za svojou láskou. Krátko po konci šou pôsobili ako zaľúbené hrdličky a o každom svojom kroku informovali svojich fanúšikov na sociálnej sieti.

Blondína si nedávno splnila menší sen, a síce, nechala si predĺžiť vlasy, čo jej znova o čosi zdvihlo sebavedomie. Poctivo sa o seba sará a je vidieť, že chce stále vyzerať čo najlepšie. Spolu s Martinom navštevujú aj fitness centrum a fanúšikov zaujímalo, či sa jej podarilo priblížiť k vysnívanej postave.

,,Obdobie, kedy som nebola dvakrát hrdá na to, ako vyzerám,“ napísala k snímkam, kde má podľa jej vlastných slov až o 10 kilogramov viac. FOTO nájdete v galérii.