Po kúpeľoch kolujú všelijaké reči! V ležérnom tempe, s vyvetranou hlavou a uvoľneným telom sa vám zrazu zachce zhlboka sa nadýchnuť všetkého dobrého a pekného, čo vám počas hektických dní uniká. A pravdou je, že sa to práve kúpeľoch mnohým podarí!

Nadýchnuť sa lásky, stretnúť spriaznenú dušu či zaľúbiť sa zas a znova do človeka, ktorý je po vašom boku už nejaký ten piatok - aj tomu vychýrené kúpele na piešťanskom Kúpeľnom ostrove prajú! Povráva sa i to, že páry, ktoré dlho čakali na vytúženého potomka si svoj sen o prírastku do rodiny splnili práve v kúpeľoch. Nie kvôli zázračným účinkom vzácnych prírodných zdrojov - aj keď, tie sú nepopierateľné - ale práve vďaka relaxu a prijímajúcej, uvoľnenej atmosfére nabitej bezstarostnosťou.

Ilustračné foto
Zdroj: Esplanade Health Spa Hotel

Rezervujte si svoj pobyt v očarujúcom hoteli Esplanade zo siete Ensana Health Spa Hotels.

Prísť si nabrať za plnú náruč toho, čo unikátne slovenské Kúpele Piešťany ponúkajú môžete počas celého roka. Taká malá rada od nás však znie – nepremeškajte neskorú jar a začiatok leta. Toto obdobie je vďaka prekrásnej prírode a možnostiam nekonečných romantických prechádzok v parku tým najlepším časom na utuženie vašej lásky či získanie novej. Ktovie, možno sa so svojou vyvolenou alebo vyvoleným stretnete v Bahnisku či Zrkadlisku, možno v saunovom svete či pri vnútornom a celoročne otvorenom vonkajšom termálnom bazéne.

Ilustračné foto
Zdroj: Esplanade Health Spa Hotel

Možno vás spoja spoločné aktivity. Budete spolu brázdiť Kúpeľný ostrov na bicykloch, hrať golf na neďalekom golfovom ihrisku, či cvičiť vo fitnesscentre, ktoré je súčasťou najväčšieho balneoterapeutického komplexu v strednej Európe. Balnea Health Spa je dokonca priamo prepojené so 4* hotelom Esplanade, ktorý je ideálnou voľbou na ubytovanie pre páry, skupiny priateľov či pre firmy.

Utužovať „kúpeľné manželstvo“ chodia do Piešťan mnohé dvojice, ktoré personál už pozná po iskričkách v očiach a úsmeve, aký majú na tvári len zamilovaní. Keď sa túžite stať jedným z nich, stačí pár klikov na stránke www.ensanahotels.com/sk, kde si môžete svoj pobyt aj s liečebnými procedúrami jednoducho rezervovať.

Ilustračné foto
Zdroj: Esplanade Health Spa Hotel

Ktovie, možno aj vo vašom prípade bude mať sírovodíková voda a bahenný peloid, skvelé jedlo, fantastické služby, oddych a prekrásna príroda zázračné účinky – a ako sa spieva v pesničke od legendárnej slovenskej skupiny Elán – vrátite sa z Piešťan „ako vtáci vyváľaní v perí“. Pri tejto metafore nám nedá nespomenúť aj stabilných obyvateľov kúpeľného parku – pávy, ktoré sú jedným zo symbolov Kúpeľného ostrova. Pávovi, ktorí si vo vzácnych prameňoch vyliečil nohu sa isto hľadala láska o niečo jednoduchšie.