Pozrite si foto slávnych modeliek, ktoré sa narodili v znamení...

Zistite, či aj vy ste vďaka znameniu predurčené na veľkú kariéru, ktorú si môžete postaviť na svojom výzore.

Zmysel pre krásu

Práve Býk je znamením, v ktorom sa narodila väčšina známych, a najmä krásnych svetových modeliek, vrátane Mirandy Kerr či Gigi Hadid. Jedným z dôvodov tejto skutočnosti je, že vládnucou planétou Býka je Venuša, ktorá keď je v dobrom postavení, tak jej nositelia majú výrazný zmysel pre krásu a ich výnimočný vkus môžu obdivovať všetci navôkol. Aj vďaka tomu astrológovia tvrdia, že v znamení Býka sa rodia najkrajšie ženy. Dokonca aj slávna Naomi Cambell sa narodila 22. mája, teda na tesnej hranici Býka s Blížencom a aj keď je na konci, jednoznačne v nej prevažujú býčie črty. 

Čítajte viac:

Známa kráska Gigi Hadid kašle na módne pravidlá: V pyžame vyrazila do rušných ulíc

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Zdroj: profimedia.sk

Pekné a múdre

Podľa našich zistení to však nie je len Býk, ale aj Blíženec, ktorý dokáže svoju krásu neopakovateľne predviesť, vďaka skvelým komunikačným schopnostiam, či už ide o verbálnu alebo neverbálnu komunikáciu. Zároveň je tiež premenlivý ako chameleón, a teda sa dokáže adaptovať na akékoľvek prostredie, ktorému prispôsobí svoje správanie a získa si všetkých na svoju stranu. Medzi slávne Blíženkyne patria modelky Hana Jiřičková i Valery Kaufman. 

Čítajte viac:

Mladá frajerka Robina Thickeho sa pustila do neprajníkov: TOTO odkázala všetkým hejterom!

Ako kráľovná

Viete, ktoré znamenie miluje nosenie drahého oblečenia či šperkov? Dominantný Lev sa rád predvádza a je viac ako ideálne, ak si dopomáha nejakými materiálnymi doplnkami. Na žene Levovi okamžite spozorujete jej nadradenosť a sebavedomie, ktoré nemusí byť vo všetkých prípadoch primerané. Všimnúť si to môžete aj na slávnych modelkách, ako je Kylie Jenner či Cara Delevingne.  

V našej galérii si pozrite najznámejšie modelky, ktoré sa narodili práve v týchto znameniach.

Čítajte viac:

Multitalentovaná Cara Delevingne sa vrhla na ďalšie povolanie: Čo je to tentokrát?

Tromfla svoju slávnu sestru: Sexi fotky Kylie Jenner vás rozpália!

Z rozprávky rovno na mólo: Ktoré modelky vyzerajú ako Disneyho princezné?

Prichádza hviezda: Takto sa nalíčite ako celebrity, ktoré žiaria vo svetle reflektorov