Ešte pozor: Zľava bude odpočítaná až pri expedícii a nie hneď v pokladni!

Niekedy samej sebe nadávam, že musím byť tou najaktívnejšou časťou nášho pracovného tímu. Aby som teda bola úprimná, hlavne čo sa týka tej mimopracovnej činnosti, tam každý vie, že sa na mňa dá spoľahnúť. Zorganizujem, zariadim, pripomeniem, priveziem/odveziem, vymyslím všetko, aby moji kolegovia prišli na hotové. A tak mi väčšinou prischne aj výber darčeka pre oslávenca pred temer každou narodeninovou/meninovou oslavou ktorékoľvek kolegu z nášho oddelenia. Niežeby som nebola kreatívna, ale musím priznať, že aj mne už miestami dochádzajú nápady. A hlavne veď to poznáte – sto ľudí, sto chutí...
Raz som si pri prechádzaní kanceláriami mojich kolegov uvedomila jednu vec – každý mal v nejakej forme (viac či menej kvalitnej) vytlačené fotografie nielen svojej rodiny, ale dokonca aj z firemných eventov/akcií.

Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

www.stikprint.sk

Tak som si povedala, že na najbližší rok mám o ideálny darček pre všetkých vystarané – všetci dostanú fotobrazy a bodka. Lenže, čo sa mohlo vyzerať ako skvelý nápad, nebolo také jednoduché zrealizovať.
Aký rozmer fotiek?
Ako z menej kvalitných fotiek vytlačím pekné a hlavne reprezentatívne obrázky?
Aké fotorámiky? V akom dizajne?
S akou inštaláciou? Z údržby ma niekam pošlú, keď ich budeme žiadať o zavesenie rámikov na steny.
Našťastie žena a google naozaj majú odpoveď na všetko. Pri prehľadávaní viacerých webstránok som natrafila na webovú aplikáciu Stikprint. A zrazu boli všetky moje odpovede zodpovedané a obavy zažehnané.

Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

www.stikprint.sk

  • Takto JEDNODUCHÉ TO BOLO:
    Aký rozmer fotiek? Fotobrazy Stikprint sú v jednotnom rozmere 20 x 20 cm (čiže štvorec). Z týchto štvorcov sa dajú kreatívne alebo aj predvídateľne  tvoriť rôzne grafiky na stene – čím vyšší počet fotobrazov, tým naozaj krajšiu a pamätnejšiu fotostenu dokážete vytvoriť.
  • Ako z menej kvalitných fotiek vytlačím pekné a hlavne reprezentatívne obrázky? Tento problém jednoducho vyriešila aplikácia Stikprint za mňa. Aj fotografie s menším rozlíšením dokáže premeniť na naozaj kvalitné a profesionálne fotky.
  • Aké fotorámiky? V akom dizajne?
    Biela farba je podľa môjho názoru elegantnou a nikdy nestarnúcou klasikou. Navyše je tak neutrálna, že sa hodí do akéhokoľvek priestoru. (Áno, niektorí kolegovia odmietli si tieto fotobrazy nechať v kancelárii a tak sa im páčili, že zdobia steny ich domácich priestorov ).
  • Inštalácia?
    Ako to povedať...Tak ako viem byť kreatívna, tak viem byť nešikovná. Vŕtanie alebo zavesenie niečoho je pre mňa nočnou morou. A ako som písala vyššie, kolegovia z údržby by určite neboli nadšení predstavou, že by mi mali pomáhať. Avšak aj tento problém Stikprint vyriešil za mňa. Fotobraz je vybavený lepiacou páskou s ochrannou fóliou. Po jej odlepení sa fotobraz dá nalepiť a odlepiť na x-krát. Ak teda nejaký z mojich kolegov zmení kanceláriu (samozrejme z dôvodu povýšenia), fotobrazy poputujú s ním, nech nezabudne na svojich bývalých kolegov.

A ja, ja raz, keď pôjdem do dôchodku, tak moji kolegovia budú mať najjednoduchší výber darčeka. Prajem si „len“ mať zhmotnené všetky tie spomienky (dajme tomu že aj úspechy, aj neúspechy) na fotobrazoch od Stikprintu. Bude to určite pekná zbierka! www.stikprint.sk

Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk