Pozrite sa, akú radikálnu premenu vo svojom živote Jaimie podtúpil vďaka zmene pohlavia

Narodiť sa ako žena, no celý život popri tom niekde vnútri potláčať pocity, ktoré nasvedčujú tomu, že ste muž... To je pocit, ktorý si vie predstaviť len človek, ktorý ho naozaj zažil na vlastnej koži. A hoci sú veda a výskum v dnešnej dobe už tak dokonalé, že nám prechod z jedného pohlavia na druhé bez problémov umožnia, najväčšia rana pod pás častokrát prichádza práve od ľudí, od ktorých by sme to čakali najmenej!

Pri pohľade na dnešného Jaimieho by nikomu ani len vo sne nenapadlo, že bol ešte pred dvomi rokmi ženou! Krásny, sympatický a vždy dokonale upravený mladík s hlbokými a hriešne nádhernými modrými očami je však naozaj jedným z 1,4 milióna ľudí žijúcich v USA, ktorých spája fakt, že podstúpili zmenu pohlavia!

Jaimie na sebe naozaj tvrdo popracoval. V jeho prípade nič nebolo zadarmo
Zdroj: instagram.com/tboy61915

foto: instagram.com/tboy61915

Čítajte viac:

12 FOTO celebrít, ktoré zmenili pohlavie: Takto by vyzerali, ak by to urobili!

Vo väčšine prípadov sa u ľudí, ktorí trpia zámenou pohlavia, už od začiatku prejavujú náznaky toho, že niečo zrejme nie je v poriadku. V Jaimieho prípade sa však nikdy nič také neprejavilo, aspoň nie navonok. Všetky tieto pocity dusil v sebe, až kým to preňho nezačalo byť neúnosné. Vtedy prišiel moment, kedy strach z pravdy musel ísť jednoducho nabok napriek tomu, že celé jeho okolie, vrátane rodiny a najlepších priateľov, zostalo v totálnom šoku!

Čítajte viac:

Príbeh falošnej gynekologičky, ktorá bola kedysi muž

Jaimieho premena, z už takmer dospelej ženy na muža, začala v roku 2015 a trvala celé 2 roky. V takomto prípade totižto nejde o jednorázovú operáciu, po ktorej absolvovaní sa z vás odrazu stane niekto iný akoby šibnutím čarovného prútika. Nasledoval dlhý proces liečby testosterónom, operácii a naozaj tvrdých tréningov v telocvični, ktoré sa spoločne podpísali pod to, že z Jaimieho je dnes naozaj sexi muž! Taký, v akého vždy tajne dúfal, že ním je.

Takáto premena chce naozaj veľa odhodlania!
Zdroj: instagram.com/tboy61915

foto: instagram.com/tboy61915

Čítajte viac:

FOTO šokujúcej premeny: Kimlička urobil z bývalého superstaristu krásnu ženu!

Napriek tomu, že posledné 2 roky stáli Jaimieho kopu odhodlania, sebazapierania, driny a aj posmeškov, kým sa dokázal vypracovať v muža, akým je dnes, stále sa v jeho okolí nájdu ľudia, ktorí s jeho rozhodnutím nesúhlasia a dávajú mu to aj patrične pocítiť. Dnes už má však Jaimie v týchto veciach jasno a jeho odkaz je jednoznačný: ,,Nie sme takými, akými si ľudia myslia, že sme. Sme takí, akí vieme, že sme my sami!"

Viac foto Jaimieho premeny zo ženy na muža nájdete v našej galérii .

Čítajte viac:

Tieto premeny tiel musíte vidieť! Ich transformácia je doslova neskutočná

Fit premena: Čitateľke Veronike sa splnil veľký sen! Pochváľte sa aj vy

Neuveriteľná premena: Dievča sa zmení na 5 rozprávkových postáv

Penelope Cruz je novou plastikovou maniačkou: TOTO je dôvod prečo!