Budťe offline

Jedno tajomstvo vám prezradíme hneď v úvode. Muža svojich snov nestretnete tak, že budete nalepená na mobile stolkovať dokonalé instagramové profily nadupaných mužských tiel a upravených tváričiek. Toho „pravého“ musíte vidieť, cítiť a vnímať od prvej chvíle. Napriek tomu, že moderné technológie zmenili nielen náš každodenný život, ale aj pohľad na lásku, nikomu ju neprihral na celý život. Teda ak vo víre tých pisálkov, sukničkárov alebo podvodníkov, ktorí sa skrývajú za písmenka úplne neprepadnete, skúste to inak! Zbaľte chlapa starým spôsobom. Z očí do očí.

Sladkých 18

Na hudobnom festivale – úspešnosť 90%

Počuli ste o tom, že hudba zbližuje, však? Neexistuje preto ideálnejšie miesto, ako práve letné festivaly pod holým nebom, s ktorými sa roztrhlo vrece. Je totiž viac než isté, že ak navštívite festival určitého hudobného žánru, spoločná láska k hudbe bude od začiatku obrovským benefitom. Výhodou je, že ak sa vám niekto zapáči, môžete ho osloviť veľmi spontánne a nenútene, a začať napríklad konverzáciou o obľúbenej kapele. 

Svoju spriaznenú dušu môžete nájsť najmä na letných festivaloch plných zábavy, kde ste obaja uvoľnení a bez zábran.
Svoju spriaznenú dušu môžete nájsť najmä na letných festivaloch plných zábavy, kde ste obaja uvoľnení a bez zábran.
Zdroj: internet

Na kúpalisku – úspešnosť 70%

Leto je priam ideálnym obdobím na spoznávanie nových ľudí a zoznámenie sa s potenciálnym budúcim partnerom. O to viac na kúpalisku, kde vám neunikne žiadny detail. Ani tam dole  😊 Možno natrafíte na pár nezakomplexovaných tehličiek, s ktorými si budete mať, čo povedať. Voda, slnko a neviazaná atmosféra vie zamiešať kartami! Rada na záver: nehanbite sa a vystrite prsia!

Na výlete – úspešnosť 60%

Pri tomto type zoznámenia najviac funguje náhoda. Vyberte sa so svojimi kamarátkami na výlet do prírody, k jazeru, urobte si piknik alebo len tak sadnite do auta a vyberte sa na výlet do susedného mesta. Nezabudnite mať oči otvorené! Vaša pozitívna nálada a úsmev na perách bude pre mužov tým najsilnejším magnetom. Ak vás niekto očarí, spýtajte sa napríklad na správnu cestu, na dobrú reštauráciu, alebo na staré overené „koľko je hodín, prosím vás?“

Pohodových 28

Pri športových aktivitách – úspešnosť 80%

Muži sú síce lovci, ktorí túžia dobývať a získavať, ale i loveckému inštinktu je niekedy potrebné pomôcť. Stretnúť ho pri športe bude tým najideálnejším spôsobom, najmä, ak ho necháte vyniknúť. Aktívny šport je záľubou každého druhého muža, preto sú vaše šance dosť silné. Bicykel, kolieskové korčule, fitness, beh, tenis počas nasledujúcich letných mesiacov, ale aj živé futbalové zápasy nebude na škodu navštíviť.

Stretnúť ho pri športe bude tým najideálnejším spôsobom, najmä, ak ho necháte vyniknúť.
Stretnúť ho pri športe bude tým najideálnejším spôsobom, najmä, ak ho necháte vyniknúť.
Zdroj: Shutterstock

V dopravných prostriedkoch – úspešnosť 70%

Ošúchané? Ani náhodou! Pri cestovaní máte ideálnu možnosť spoznať svojho budúceho. V lietadle, vo vlaku, v metre... Muži dokážu pri bežných situáciách odhaliť viac, ako si sami myslia. Oblečenie, gestá, mimika, spôsob, ako sedia, čo čítajú, ako vnímajú okolie... Nezabúdajte, že v dopravných prostriedkoch získavate medzi sebou oveľa bližší kontakt, a vy už od prvej sekundy viete usúdiť, či vám dotyčný pán „vonia“.

V pracovnom prostredí – úspešnosť 50%

Priznajte, že sa vám ten kolega z práce páči viac ako je normálne? Však aj vás napadlo, že ten nový klient je pekelne sexi? Aj vy sa tešíte na ďalšie pracovné stretnutie s Karolom, však? Hoci sa hovorí, že vzťahy na pracovisko nepatria, koľko z vašich kamarátok si zobralo práve svojho kolegu. Nepodceňujte situáciu, a dobre selektujte. Muž na pracovisku vie odhaliť aj svoje slabé stránky, z ktorých môžete profitovať.

Zrelých 38

V kníhkupectve – úspešnosť 80%

Čo je krajšie ako za regálmi romantických príbehov stretnúť muža, s ktorým môžete jeden príbeh lásky napísať spoločne? Ak sa vám v tomto knižnom „svätostánku“ listujúc knihu zapáči, vyhrali ste už len tým, že máte rovnaký pozitívny vzťah k literatúre. Ideálny ťah je osloviť ho s odporúčaním na zaujímavú knihu, prípadnú tú, čo práve drží v rukách.

Čo môže byť romantickejšie ako ho stretnúť medzi knihami vašich obľúbených autorov?
Čo môže byť romantickejšie ako ho stretnúť medzi knihami vašich obľúbených autorov?
Zdroj: Shutterstock

Na golfe – úspešnosť 70%

 Áno, už to slovo znie nudne, ale pri tomto „serióznom“ športe, dokážete stretnúť aj „seriózneho“ chlapa. Však už máte na to vek! Mnoho odborníkov na vzťahy tvrdí, že muži sú autentickí práve pri hre, športe, či svojej záľube. Preto, ak vás náhodou golf nebaví, skúste iné záujmové kluby, kde sa to mužskými nadšencami len tak hemží. Nezadaní muži radi trávia voľný čas pri svojich koníčkoch, ktoré neskôr radi zdieľajú.

V galérií – úspešnosť 60%

Ak aj náhodou nie ste zanietenou milovníčkou umenia, aj tak sa vám oplatí vyštartovať na najbližšiu vernisáž, výstavu, či akúkoľvek event spojený s umením. Muži, ktorí inklinujú k tomuto vznešenému povolaniu sú väčšinou vzdelaní, rozhľadení a inteligentní. Stačí sa niektorému z nich prihovoriť pri obraze, a spýtať sa ho na jeho názor. Páči sa vám ten obraz? Áno slečna, ale vy sa mi páčite ešte viac 😊