Vybrali sme pre vás ochutnávku tém, ktoré si môžete vychutnať pri svojej oddychovej chvíľke počas slnečných dní. Čakajú vás príbehy podnikavých žien, zaujímavosti zo šoubiznisu, chutné recepty a samozrejme aj beauty či fashion tipy.

Hviezda z titulky

„V našej brandži dievča nemôže sedieť doma a čakať, že jej niekto ponúkne prácu,“ hovorí Michaela Kocianová (32). Najlepšia slovenská topmodelka z agenúry elite sa aj cez koronu zbalila a vyrazila autom do sveta. Ako je možné, že jedáva pizzu a prečo sa naučila nerobiť si žiadne veľké plány? To všetko prezradila v úprimnom rozhovore pre EMMU. Nepremeškajte ho!

Topmodelka Michaela Kocianová prezradila aj to, či je momentálne zadaná.
Zdroj: Archív

Vzťahy dnes nič nevydržia, čo robíme zle?

Mali naše prarabičky nejaký špeciálny elixír na lásku alebo len na to ideme z opačného konca? A čo robíme vo vzťahoch zle, že sa tak skoro končia? Každé obdobie i kultúra majú svoje normy, ktoré sa postupne menia. A týka sa to aj vzťahov či fungovania rodiny, ktoré podliehajú historickým, sociologickým aj kultúrnym vplyvom. Čo na to odborníci? My sme to pre vás zistili.

Mali naše prarabičky nejaký špeciálny elixír na lásku alebo len na to ideme z opačného konca?
Zdroj: archív

Elie Saab exkluzívne v EMME

Svojou módou chce spájať kultúry. Jeho svadobné šaty sú snom každej nevesty, jeho róby sa zapísali do histórie, a nielen tej módnej. Je nám obrovskou cťou, že slávny módny návrhár ELIE SAAB poskytol EMME rozhovor a okrem svojich vízií osobne predstavil výnimočnú spoluprácu vo svete krásy L’Oréal Paris & ELIE SAAB. V rozhovore nájdete aj odkaz, ktorý posiela všetkým ženám a hlavne čítateľkám EMMY. 

Naša šéfredaktorka vyspovedala slávneho návrhára.
Zdroj: Archív

Marigold

Pozreráte sa na jednu z najhorúcejších farieb tohto leta. Odtieň v tónoch zapadajúceho slnka vo vás vyvolá instantný pocit letnej nálady. Výrazná oranžová rafinovane prežiari šatník a odvážte sa ju kombinovať od hlavy po päty. My vás s ňou zoznámime a inšpiráciu môžete načerpať aj od svetových dizajnérov.

Versace kolekcie jar/leto 2021.
Zdroj: Getty images

Povolanie online čarodejnica

Slovo čarodejnica už dávno neznamená zhrbenú starenu v čiernom klobúku s bradavicou na nose. Moderné online čarodejnice nelietajú na metlách, práve naopak. V rukách s perfektne upravenou manikúrou držia iPhony, kvôli prezentácii na sociálnych sieťach majú dokonale vyfúkané vlasy aj tip-top mejkap. Sny, karty, horoskopy, cestu k nadprirodzeným silám si v poslednom čase čoraz častejšie nachádzajú aj mileniáli. Pri predstave neistej budúcnosti pomôže každé znamenie „zhora“ bez ohľadu na to, v čo vlastne veríte. Nájsť tú pravú veštkyňu, jasnovidku či čarodejnicu však vôbec nemusí byť zložité. V 21. storočí sú totiž tam, kde my všetci. Na online. Zisťovali sme o nich viac. 

Jednou z populárnych online čarodejníc je Andrea Yates Garcia z Los Angeles, ktorá vystupuje pod prezývkou The Oracle (Veštkyňa).
Zdroj: Archív

Keď žena miluje ženu

Láska si vraj nevyberá a platí to aj v prípade, ak ide o rovnaké pohlavie. Príbeh dvoch Bratislavčaniek Sue Venere (29) a Kiky (25) je dôkazom, že láske sa nedá ubrániť, ani keď vás valcujú predsudky okolia. Kým v mnohých krajinách už ľudia rovnakého pohlavia môžu žiť v registrovaných partnerstvách, v susednom Česku je už na spadnutie aj možnosť takýchto manželstiev, na Slovensku stále žije veľa zamilovaných, ktorí svoju orientáciu taja. Boja sa predsudkov a boja sa aj o svoj život. Sue a Kika nám prerozprávali ten svoj príbeh lásky.

Sue a Kika nám porozprávali o svojej láske.
Zdroj: Archív

Grécki bohovia

A nebudú chýbať ani atraktívni muži. Kult a krásu tela oslavovali už v antickom období a my sme našli zvodných chalanov, pre ktorých je zdravý životný štýl každodennou rutinou. A ich dokonalé telá nápadne pripomínajú adonisov, však? V plnej kráse si ich vychutnajte v špeciálnom minieditoriále ako z antického Grécka. 

Z týchto mužov nebudete vedieť spustiť pohľad.
Zdroj: Archív

Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete v júlovej EMME, ktorá je práve v predaji a nesmie chýbať vo vašej letnej výbave. 

Titulku júlovej EMMY zdobí topmodelka Michaela Kocianová.
Zdroj: Archív