Už hravá titulka so speváčkou Katkou Knechtovou napovedá, že nová letná EMMA je fresh,  farebná a plná letného náboja. Porotkyňa Superstar nám prezradila, že žije vo svojej bubline a nikdy z nej nebude typická žienka domáca. Dala sa na box, lebo aj ona ako každá z nás bojuje s kilami. Špeciálne pre EMMU odhalila svoj tajný recept. V novom čísle nájdete super rady na zdravé, štíhle a krásne telo aj od tých najvychytenejších koučiek, kondičných trénerok a výživových poradkýň, ktoré strážia telá celeberít od Londýna až po L.A. Ani to vám nestačí? Ako byť krásna a nestarnúť, prezradí legenda modelingového neba, Helena Christensen, ktorá dala  EMME exkluzívny rozhovor.

Krásna Helena Christensen.
Krásna Helena Christensen.
Archív EMMA

FestivaLOVÉ crème de la crème

Čo by to bolo za leto bez festivalov? EMMA myslela aj všetky festivalové divy, takže poradí, na ktoré akcie sa túto sezónu oplatí vyraziť a ako sa na ne obliecť.  Mária Čírová vie, ako pomocou jednoduchých trikov s vlasmi získate titul kráľovná festivalu, dôležitá zásada je -Hlavne NÁPADNE.  Zabudnite na basic kúsky a vybaľte to vo veľkom. Festival je totiž miesto, kde sa originalita cení a  aby sme nezabudli, ani podprsenka sa dnes už nenosí? Prečo? EMMA vysvetlí. 

Festivalový manuál pre teba!
Festivalový manuál pre teba!
Archív EMMA

Leto bude super

Tiež ste si zvykli nakupovať vône v internetových parfumériách? Čítajte EMMU a budete prekvapené. V redakcii sme zisťovali, aká je pravda a falošných parfumoch na internete a odhalili sme, že na fejky a imitácie kozmetických výrobkov  tam natrafíte oveľa častejšie, než ste si mysleli.

Zistili sme skutočnú pravdu o parfumoch.
Zistili sme skutočnú pravdu o parfumoch.
Archív EMMA

Aj vy to riešite pred každou plavkovou sezónou, však? Že máte  primalé prsia, priveľký zadok alebo nohy do O. Ale takéto čierne myšlienky  toto leto konečne môžete hodiť za hlavu. Máme návod od trojice expertov, ktorí vám poradia, ako so svojimi komplexami zatočiť. Alebo sa prihláste do našej súťaže, kde hľadáme práve nedokonalé dievčatá a možno vy sa vďaka EMME stanete tvárou novej kozmetiky.

STAŇTE SA TVÁROU NOVEJ KOZMETIKY. AKO NA TO? 

Zapoj sa do našej súťaže!
Zapoj sa do našej súťaže!
Archív EMMA

Iba v júlovej EMME nájdete 33 super plaviek, v ktorých konečne nemusíte sťahovať brucho, zistíte, že top kombináciou leta je sukňa plus sexi top a čaká vás aj sprievodca praktickým opaľovaním overený redakciou. Chcete byť pre svojho muža dokonalou partnerkou? Tak s tým rýchlo skončite, pretože podľa vyhláseného vzťahového kouča je snaha o slečnu dokonalú tá najlepšia cesta, aby vám zdrhol za inou. Tak čo, už viete, kde nájdete kopu skvelého čítania a nápadov na super leto? V júlovej EMME, ktorá vás na terase či pri bazéne osvieži aj super letným drinkom. Rozbaľte si s ňou svoj Birell Botanicals.

Viac foto nájdete z novej EMMY nájdete v našej galérií. 

Čítajte viac: 

Dominika Cibulková má doma ďalšieho krokodíla. Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Moja osobná marketingová STRATÉGIA: 20 známych žien vám povie, ako na to!

Hotspot miesta na Slovensku: Načo chodiť do sveta, keď aj doma máme úžasné miesta s WOW efektom?

10 NAJkrajších pláží sveta 2018: Tieto by ste mali rozhodne navštíviť, aspoň prstom na mape

Čo sa to s ňou stalo? Pamela Anderson už nie je ako kedysi: Takto dopadla hviezda z Baywatch