Zdá sa, že Karin si svojho vyvoleného prostredníctvom experimentu našla. Dvojica je pre seba ako stvorená, no hnedovláska ešte potrebuje trocha vylepšiť. Teda, to si myslí ona sama :)

Po skončení show sa dvojica rozhodla, že aj naďalej bude pokračovať vo vzťahu, dokonca sa spolu objavili aj na jednom z galavečerov Let's Dance. Dušanova bývalá sa pre médiá vyjadrila, že si vždy šiel za svojim, či už v práci alebo v súkromnom živote.

,,Vždy bol milý a pozorný, o komplimentoch ani nehovorím, ale akú pozornosť dával, takú čakal aj naspäť!" hovorí. Zdá sa však, že s Karin mu to výborne zapasovalo, dvojici budeme držať prsty.

Nevedno, či chce Karin zhodiť pre seba alebo aby sa viac zapáčila Duškovi, no každá žena by bola rada, ak by mala o kilečko či dve menej. Nevesta na to išla po svojom. ,,Cvičím 3/4/5 krát za týždeň s vlastnou váhou a kardio (žiadne fitko). Papám fit krabičky, kde mám program 1200 kcal na deň. Cez víkend jem to, na čo mám chuť, ale zdravo. Raz za týždeň chodím na maderoterapiu a odvodnenie. Chcem obmedziť alkohol aspoň na mesiac, ale na to si vyhradzujem jún,“ prezradila Rothová na sociálnej sieti.

JEJ FOTOGRAFIE NÁJDETE V GALÉRII