1. Dokonalé krivky

Buďme úprimné, tento outfit neznesie ani gram tuku navyše. V reálnom živote neprejdete jedným ťahom vo Photoshope po faldíku na brušku. Ak nie ste majsterka v zadržiavaní dychu, tak osvedčené pravidlo zatiahnuť a nedýchať fungovať nebude. Bruško musí byť navyše nielen ploché, ale aj vypracované. Dostali ste sa cez prvý bod? Tak smelo čítajte ďalej!

2. Menej je viac

Väčšina z nás síce túži po plnšom dekolte, no v prípade tohto outfitu sú veľké vnady skôr na škodu. Až nevkusné, dalo by sa povedať. Pevné dvojky budú pôsobiť primerane. Väčší košíček v tomto prípade, bohužiaľ, znamená väčší trapas.

Musíte spĺňať niekoľko podmienok, aby ste na párty mohli zahviezdiť ako Bella Hadid.
Musíte spĺňať niekoľko podmienok, aby ste na párty mohli zahviezdiť ako Bella Hadid.
Zdroj: Profimedia.sk

3. Luxusné doplnky

Ak ste splnili prvé dve požiadavky, môžeme sa baviť o vyšperkovaní outfitu. A to doslovne. Nejde ani o to, akej značky či koľko stálo sako, či podprsenka. Hlavne nech vám strihovo sedia. Zamerajte sa na doplnky. Tým získa outfit označenie TOP namiesto FLOP. Investujte do luxusnejších kúskov, postačia výrazné náušnice a náhrdelník či masívny prsteň.

4. Rovnováha

Extravagantný outfit, nežný mejkap. Tento styling potrebuje rovnováhu. S výrazným líčením by vyznel totiž ordinárne. Odvaha nemá s vulgárnosťou nič spoločné. Vlasy buď zopnite do ležérneho chvosta, alebo ako Bella prehoďte dozadu. Vyčešte obočie, oku dodajte iskru jemnou mačacou linkou a zahusťujúcou špirálou. Lesk na pery postačí a ide sa!

Viac módnej inšpirácie si pozrite v našej FOTOgalérii.