Spoločnosť Nespresso, prémiový líder v oblasti porciovanej kávy sa už viac ako 30 rokov venuje vďaka svojim odborníkom na praženie spoločne s výskumníkmi zaoberajúcimi sa potravinárstvom vytváraniu jedinečných kávových zmesí vkapsulách určených na jednoduchú a pohodlnú domácu prípravu tohto pravdepodobne najznámejšieho nápoja ma svete. Ich poslaním je zároveň byť priekopníkmi a nastavovať latku najvyššej kvality.

Nespresso taktiež dbá na ekológiu a udržateľnosť – to znamená, že použité hliníkové kapsule sú 100% recyklovateľné a prostredníctvom programu AAA Sustainable QualityTM cielene zavádza efektívne programy na pestovanie kávovníkov, šetrne využíva prírodné zdroje, či zlepšuje životy pestovateľov a ich komunít v spolupráci s organizáciou Rainforest Alliance. Na Slovensku pôsobí značka síce o niečo kratšie, ale jej atraktívnu ponuku a kvalitný servis poznajú spotrebitelia už dlhšie práve zo zahraničia. Cestu k nej si našlo aj viacero známych osobností a niektoré z nich vám ako slovenskí Nespresso Ambasádori– moderátor & vloger Sajfa, herci Ján Koleník Vlado Kobielsky, tenistky Daniela Hantuchová a Dominika Cibulková- radi predstavia svoj kávový rituál a odhalia čo to zo svojho súkromia prostredníctvom krátkych spotov, ktoré nájdete na sociálnych sieťach a web stránke Nespresso. Patrí medzi nich aj Táňa Pauhofová, jedna z najobľúbenejších a naobsadzovanejších herečiek súčasnosti. Inšpirujte sa a začnite svoj príbeh aj vy!

Táňa Pauhofová / herečka, 7 rokov s kávou Nespresso

Od malička bola fascinovaná divadlom, od srdca je spontánna a nesmierne talentovaná. Filmové kulisy či divadelné javisko sú miestom, kde pre ňu káva hrá rovnako dôležitú, ak nie jednu z hlavných úloh. Povzbudivá, ale zároveň jemná a decentne aromatizovaná Nespresso zmes BARISTA CREATIONS VANILIO je Tániným favoritom na prípravu Caffè Latte, jednou z jej mnohých obľúbených mliečnych receptúr. Tie si bez starostí a v pohodlí domova pripravíte napríklad s kávovarom Gran Lattissima aj vy.

Kávové zmesi, kávovary a doplnky Nespresso sú k dispozícii v butikoch Nespresso, avšak aktuálne výhradne online (s bezpečným doručením) spoločne s ďalšími informáciami vrátane kávových receptov či tipov, ako aj o zodpovednom prístupe spoločnosti, udržateľnosti či aktívnej recyklácii na stránke  www.nespresso.com.

Inšpirujte sa kávovým rituálom slovenských Nespresso ambasádorov a začnite svoj príbeh aj vy!
Inšpirujte sa kávovým rituálom slovenských Nespresso ambasádorov a začnite svoj príbeh aj vy!
Zdroj: Nespresso