Kto sú naše ikony? Dozviete sa v decembrovej EMME. Sú nimi známe osobnosti, ale aj vy, naše čitateľky. A keďže ste pre nás vždy inšpiráciou, nájdete sa v novej EMME aj vy. Decembrové vydanie magazínu je venované všetkým ikonám, ktoré nás motivujú a posúvajú vyššie.

Aké dizajnérske kúsky ukrývajú šatníky slovenských hviezd a prečo investovali práve do nich? Aj to sa dočítate v novej EMME. Fenomenálny módny fotograf Braňo Šimončík vám prezradí, aká bola story za jeho úspechom aj to, ako sa stal jedným z majiteľov portugalskej Vogue. Túžite sa stať módnou redaktorkou, navštevovať módne prehliadky a obklopiť sa najnovšími kolekciami obľúbených značiek? Módna štylistka Lenka vás vezme do zákulisia dream jobu a prezradí, ako to naozaj funguje v módnej brandži.

Kto má najviac followerov, ten sa má! Nenechajte si ujsť príbeh najúspešnejšej Slovenky na Instagrame Lucie Javorčekovej.

Miláčik žien Juraj Bača je vraj slovenským Bondom. Aký je tento fešák v skutočnosti? Dozviete sa iba v EMME!

A zasa tie vzťahy! Ak netušíte, ako pomenovať to, čo je medzi vami a pánom Božským je, terminológia moderných vzťahov vám vysvetlí všetky pojmy.

V najnovšom čísle sme si pre vás pripravili aj kopec súťaží. Či už túžite po nových sexi prsiach alebo luxusnej kozmetike, práve vďaka EMME sa vám možno splní sen!

Plus kopec módnych trendov, beauty noviniek, rozhovorov a skvelých tém. Jedine v novej ikonickej XXL EMME, v predaji od 6.11.

Čítajte viac:

Nádielka motivácie: Myslite pozitívne a život bude krajším miestom!

Ako sa nakopnúť k zdravému životnému štýlu? Odpoveď je jednoduchá. Takto!

Využite svoj voľný čas naplno: Ukážeme vám, ako na to!

Žite svoj život, nie život iných: Vďaka týmto dvom pravidlám tak budete konečne šťastní!

Nie ste ranné vtáča? Máme pre vás 8 tipov, ako si uľahčiť vstávanie!