Baran 21. 3. – 20. 4.

Prílišné kalkulovanie vám môže byť teraz na škodu. Stretnete sa so situáciami, v ktorých budete tak dlho zvažovať za a proti, až vám utečú spred nosa. Keď sa takto viackrát popálite, prídete na to, kde sa oplatí konať intuitívne a kde naopak. V práci v dôsledku toho môžete na kolegov pôsobiť nerozhodne, čo vám nepridá na obľúbenosti v kolektíve. Pripravte sa aj na neprajné reči poza chrbát. V súkromí sa partner začne cítiť odstrčene, tak to nenechajte zájsť tak ďaleko.

Býk 21. 4. – 21. 5.

Nedávajte rady tam, kde o ne nestoja, uberali by ste si z vlastnej energie. Zároveň by sa druhej strane nepáčilo, čo počuje, a zosobňovala by vám to. Buďte o to opatrnejšie, ak by ste chceli radiť nadriadeným. Ak sa cítite zdatnejšie, ako sú kolegovia či vedenie, zúročte to inde. Napríklad zvážte osamostatnenie. V súkromí vás môže vnútorne trápiť niekoľko tém, o ktorých sa nebudete zdôverovať nikomu, takže problém musíte vyriešiť samy. Doprajte rovnakú možnosť svojmu okoliu a blízkych nechajte, aby sa so svojimi životnými lekciami popasovali po svojom. 

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Pokojnú jeseň vám naruší niekoľko súkromných zmien. Hoci viete, že všetky udalosti sú pozitívne a váš vzťah nestagnuje, budú tieto okolnosti pre vás natoľko silné, že pocítite strach z nového a nepoznaného. Našťastie, kariérne je pred vami stabilné obdobie. Jedinou radou je, aby ste pracovné záležitosti vždy predebatovali s dotyčnou osobou medzi štyrmi očami a nezhadzovali ju pred kolektívom. Po práci vám ostane dostatok voľného času, ktorý by ste mali venovať samy sebe. Bude to zároveň čas, keď si môžete utriediť myšlienky a upokojiť sa.