Baran 21. 3. – 20. 4.

Zvýšená aktivita v zamestnaní vás donúti naučiť sa hospodáriť s časom. Vždy v minulosti, keď ste toho mali v práci viac, nestíhali ste a dostávali sa pod tlak. Tentoraz by to malo byť iné a vy sa stanete pánom situácie. Dajte si však pozor, aby vaša cesta za cieľom neubližovala ostatným. Hrozia vám konflikty s blízkymi ľuďmi, najmä na pracovisku. Ak si však takéto bezohľadné správanie donesiete aj domov, nie sú vylúčené ani partnerské hádky. Ich hlavnou témou môže byť nedostatok vašej pozornosti o najbližších aj o chod súkromného života.

Býk 21. 4. – 21. 5.

Úspech je vám predurčený, no prináša so sebou aj úskalia. Celý mesiac budete komunikačne zdatné, čo prinesie ovocie najmä tým z vás, ktoré pracujú ako obchodníčky. Pripravte sa na nových klientov či zvýšenie obratov a spolu s tým bude rásť i vaše ego. Sláva vám môže stúpnuť do hlavy až tak, že sa začnete správať arogantne. Našťastie, rodina vám veľmi rýchlo otvorí oči, pretože voči emóciám svojich blízkych nebudete mať žiaden argument a ostane vám len jediné, naučiť sa pokore. 

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Doľahne na vás pocit pracovnej stagnácie. Váš postoj nebude ani pozitívny, ani negatívny, čo by iní považovali za neutralitu. Do tohto rozpoloženia vás nemusí dostať žiadna konkrétna pracovná udalosť, pokojne sa tak môžete jedného rána zobudiť, aj bez zjavnej príčiny. Oporou vám bude partner, ktorý bude ochotne počúvať to isté dookola a robiť vám terapeuta. Nie je isté, či spoločne nájdete aj nejaké riešenie, ale vaše vnútorné pocity tieto rozhovory zmiernia. Upevníte tak aj svoj vzťah a znovu sa zblížite.

Pokračovanie na ďalšej strane.